כניסה

למה באקדמית?

​​​​​​​​​​​​​​​​ למה באקדמית?

 

כולם שואפים להצטיין.

יש לך חלומות להגשים, פוטנציאל לממש. אתה לא רוצה להיות טוב, אתה רוצה להיות מצטיין. כדי להצליח אתה קודם כל צריך ללמוד במקום הנכון; הלימודים באקדמית יהוו את כרטיס הביקור שלך בכל מקום ובכל תחום בעתיד. אצלנו באקדמית, תיהנה מלימודים ברמה הגבוהה ביותר, מאווירה מאתגרת והכי חשוב, תלמד מתוך שאיפה למצוינות.

אנו מאמינים שהסטודנטים אינם צריכים לעמוד בפני בחירה בין אוניברסיטה שמקיימת רמת לימודים גבוהה ומאתגרת בדרישות מחמירות, לבין מכללה השמה דגש על מיצוי הפוטנציאל האישי של הסטודנטים, ולכן החלטנו לגשר על הפערים וליצור חווית לימודים המשלבת בין שני העולמות.

אנו רואים את ההשכלה הגבוהה ומיצוי הפוטנציאל של הסטודנט בחשיבות רבה, ומבקשים מהסטודנטים שלנו לא להתפשר על דבר החל מרגע ההרשמה ועד לקבלת התואר.

דרישות של אוניברסיטה

באקדמית תל-אביב יפו לא מתפשרים על האיכות. דרישות הקבלה שלנו גבוהות על מנת לאפשר רמת לימודים גבוהה. אנו מאמינים שרמת לימודים גבוהה וסגל אקדמי בכיר ומעודכן במחקר ובעולם המעשה, הם תנאים הכרחיים להצלחתם של הסטודנטים והשתלבותם בשוק העבודה ובלימודים מתקדמים בצורה הטובה ביותר.

שכר הלימוד באקדמית הוא שכר לימוד אוניברסיטאי.

חוויה של מכללה

באקדמית תל-אביב יפו מאמינים בחשיבות היחס האישי, מתוך ראייה שכל סטודנט הוא עולם בפני עצמו. מדיניות ה"דלת הפתוחה" שמקוימת ע"י כלל הסגל , כיתות הלימוד הקטנות והליווי הצמוד יבטיחו שכל סטודנט ימצה את הפוטנציאל הטמון בו. אנו רואים בסטודנטים שלנו חלק ממשפחת האקדמית. במשפחה כמו במשפחה, אנו מלווים ותומכים בסטודנטים, גם בתחום המיומנויות הרכות כגון : יזמות עסקית וחברתית, דיבייט, עבודות צוות, פרזנטציות ועוד.. ובבוגרים שלנו גם לאחר סיום התואר ומסייעים להם בניהול הקריירה החדשה אותה החלו ברגע שהחליטו ללמוד באקדמית.

 

 

מתעניינים באקדמית?

הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  • מאשר/ת קבלת דיוורים לדואר אלקטרוני

לשיחה עם נציג

לקביעת פגישת ייעוץ אישית (ללא תשלום)

6086*, שלוחה 1

מעקב אישי

נרשמת ומעוניין לבדוק
את הסטטוס שלך?

בדוק