כניסה

למה ללמוד פסיכולוגיה באקדמית?

 

בזכות הרמה

במחקר שערכה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ב-2009 נמצא כי רמת הלימודים באקדמית תל אביב-יפו היא הגבוהה ביותר בישראל – זו השנה השלישית ברציפות. בנוסף, סקר "מעל הממוצע" מצא וקבע כי רמת הלימודים בבית הספר למדעי ההתנהגות של האקדמית היא הגבוהה ביותר בישראל בתחום.

 

 

בזכות הסטודנטים

במחקר שערכה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ב-2009 נמצא כי ציון הפסיכומטרי הממוצע של הסטודנטית באקדמית תל אביב-יפו הוא השני בישראל. האקדמית תל אביב-יפו מאמינה שמצוינות מתחילה בסטודנטים מצוינים, מבריקים ושאפתניים. לכן תנאי הקבלה לאקדמית (פסיכומטרי ובגרויות) הם מהגבוהים בישראל.

 


בזכות היחס

האקדמית תל אביב-יפו מאמינה שיחס אישי ופתוח הוא כלי אקדמי לכל דבר ועניין. לכן כל הסטודנטים באקדמית זוכים לתמיכה מרבית מצד הסגל האקדמי והמנהלי, כדי למצות את הפוטנציאל הגלום בכל אחד ואחת מהם.

 


בזכות הכיתות הקטנות

האקדמית תל אביב-יפו מאמינה שרק בכיתות קטנות אפשר לתת יחס אישי.בכיתות קטנות ניתנת לכל סטודנט והסטודנטית הזדמנות לבוא לידי ביטוי ולמצות את הלימוד והדיון האקדמי, תוך כדי בניית קשר אישי בין הסגל לסטודנטים.

 

 

בזכות המרצים

האקדמית תל אביב-יפו מאמינה שרק סגל אקדמי מעודכן, חוקר ומעורב בשוק העבודה, אפשר לפתח יכולות וכישורים, להקנות חשיבה ביקורתית ולהרחיב את דעת הסטודנטים. לכן הסגל האקדמי של האקדמית משלב יכולות אקדמאיות ומחקריות גבוהות עם חיבור הדוק לנעשה בשוק העבודה.

 


בזכות ההכנה לתואר השני

בוגרי תכניות התואר הראשון של בית הספר למדעי ההתנהגות מוכנים להגיש מועמדות לתואר שני בפסיכולוגיה, גם באקדמית וגם באוניברסיטאות השונות.

 

 

בזכות המגוון

בית הספר למדעי ההתנהגות באקדמית מציע תואר ראשון במדעי ההתנהגות עם התמחות בניהול משאבי אנוש וארבע התמחויות שונות לתואר שני: פסיכולוגיה רפואית, פסיכולוגיה תעסוקתית, נוירופסיכולוגיה שיקומית ופסיכולוגיה קלינית.

 

 

בזכות שכר הלימוד

האקדמית תל אביב-יפו מאמינה בזכותם של כל בני האדם ללמוד לימודים אקדמיים ברמה הגבוהה ביותר. לכן שכר הלימוד באקדמית זהה לשכר הלימוד באוניברסיטאות, כלומר נקבע לפי החלטות הממשלה. עדיין גבוה מדי עבורכם? אל דאגה: היחידה לשכר לימוד ומלגות דואגת לכם גם למלגות הצטיינות, גם למלגות סיוע כלכלי וגם למלגות מעורבות חברתית.

 

 


לפרטים נוספים ניתן לפנות למרכז הייעוץ והרישום בטלפון 6086*
או במייל mirsham@mta.ac.il