כניסה

קורס: יישומים קליניים של ACT

רכזת הקורס:

ליאור גילעד- פסיכולוגית קלינית, עובדת עם מבוגרים ועם נוער. לאורך דרכי המקצועית התמחיתי בטיפול פסיכו-דינמי, בטיפול קוגניטיבי-התנהגותי ובטיפול במשחק עם ילדים. נחשפתי לגישת ל-ACT לפני כמה שנים והיא עוררה בי מיד סקרנות רבה. באמצעות קריאה, הדרכות והכשרות עם מובילי הגישה בארץ ובעולם, הלכתי והעמקתי חקר וכיום אני חושבת ופועלת "ACTית", הן בטיפול והן בהעברת סדנאות ברוח הגישה. ACT מהווה עבורי כיום בית של ממש, מקום להתפתחות ולחקירה, בחיי האישיים והמקצועיים גם יחד.


תיאור הקורס:

הקורס יאפשר היכרות עם האופן בו טיפול בהתאם לגישת ACT מתייחס להפרעות שונות, לאוכלוסיות שונות ולתנאים שונים המשפיעים על הסטינג הטיפולי. כך למשל, יידונו הפרעות פסיכיאטריות שונות (כמו חרדה, OCD, דיכאון ומצבים פסיכוטיים), יוצגו ההתאמות המאפיינות טיפול במתבגרים (יצירת חוזה טיפולי, עבודה עם התנגדות, עבודה חווייתית והדרכת הורים) ויוצג טיפול קצר מועד בהתאם למודל של ACT.

כל נושא יועבר על ידי מרצה שעוסק באוכלוסיה/בסוג הטיפול המדובר, תוך סקירת התחום האמור והצגת הגישה הייחודית של ACT, תוך הבאת דוגמאות קליניות ומתן היכרות עם כלים פרקטיים.


מועדי הקורס:

תשעה ימי שישי בין השעות 08:30-11:00 בתאריכים : 13.4.18, 27.4.18, 4.5.18, 11.5.18, 18.5.18, 1.6.18, 8.6.18, 15.6.18, 22.6.18. כל מפגש הינו בהיקף של 3 שעות אקדמיות.


  • היקף הקורס הוא 26 שעות אקדמיות ובמהלכו יקבלו המשתתפים גישה חופשית למקורות הספרייה של המכללה. בסיום הקורס יקבלו המשתתפים תעודה.

דרישות הקורס:
פסיכולוגים מומחים ומתמחים, עובדים סוציאליים קליניים או עובדים סוציאליים בעלי תואר שני עם ניסיון בעבודה טיפולית, מטפלים בהבעה ויצירה בעלי תואר שני, פסיכיאטרים, קרימינולוגים קליניים ויישומיים.


  • תנאי מקדים להשתתפות בקורס: סיום קורס ACT בסיסי במסגרת התוכנית או במסגרת אחרת (כפוף לאישור).

עלות הקורס:

אנשי מקצוע  1400  ש"ח

מתמחים וסטודנטים: 1200 ש"ח

בוגרים וסטודנטים של האקדמית: 1000 ₪

 

כיצד נרשמים:

  • על מנת להירשם לקורס ניתן למלא טופס פנייה - לחצו כאן -  ונחזור אליכם עם כל הפרטים
  • בנוסף ניתן לשלוח מייל עם הכולל את שמכם המלא ומספר טלפון לכתובת mifrasim@mta.ac.il :ולציין באיזה פעילות התעניינתם
  •  לשאלות ובירורים ניתן להתקשר או לשלוח הודעת סמס052-7341212