כניסה

קורס: פסיכותרפיה בהתמודדות עם מחלות מסכנות חיים

מרצה:

ציפי חנליס מילר - פסיכולוגית רפואית מומחית. דוקטורנטית בחוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת תל-אביב. בנוסף, מטפלת בקליניקה פרטית במבוגרים. מטפלת בגישה פסיכודינמית בשילוב טכניקות CBT וטכניקות פסיכו-פיזיולוגיות – בעלת הכשרה בטיפול בביופידבק ובהיפנוזה. במהלך 6 השנים האחרונות עבדתי כפסיכולוגית במרפאת סרטן השד במרכז "דוידוף", מרכז רפואי רבין.  בעלת ניסיון בעבודה עם אוכלוסייה (מטופלים, בני-משפחה וצוותים רפואיים) המתמודדת עם מגוון מחלות– כרוניות, מצבים אקוטיים או עם מחלות אשר לא נמצא להם גורם פיזיולוגי מובהק. בנוסף, עוסקת בהכנה לקראת פרוצדורות רפואיות ובליווי במצבי סוף החיים.


תיאור הקורס:

הקורס יעסוק בהיבטים ואתגרים ייחודים של טיפול בחולים המתמודדים עם מחלות מסכנות חיים בדגש על מחלות סרטן, תוך התייחסות לשלבי המחלה והטיפולים השונים. בנוסף, הקורס יעסוק בתפקידם ומקומם של הcare givers  ושל הצוות הרפואי המלווים את החולה.


מטרות הקורס:

להפגיש את הסטודנטים עם ידע מחקרי עדכני כמו גם ניסיון קליני בתחום ולאפשר דיון והתייעצות בסוגיות טיפוליות.


מועדי קורס: יתפרסם בקרוב


דרישות הקורס:
פסיכולוגים מומחים ומתמחים, עובדים סוציאליים קליניים או עובדים סוציאליים בעלי תואר שני עם ניסיון בעבודה טיפולית, מטפלים בהבעה ויצירה בעלי תואר שני, פסיכיאטרים, קרימינולוגים קליניים ויישומיים, סטודנטים לתואר שני בפסיכולוגיה.


כיצד נרשמים:

  • על מנת להירשם לקורס ניתן למלא טופס פנייה - לחצו כאן -  ונחזור אליכם עם כל הפרטים
  • בנוסף ניתן לשלוח מייל עם הכולל את שמכם המלא ומספר טלפון לכתובת mifrasim@mta.ac.il :ולציין באיזה פעילות התעניינתם
  • לשאלות ובירורים ניתן להתקשר או לשלוח הודעת סמס – 052-7341212