כניסה

קבוצת הדרכה באינטגרציה של הפסיכותרפיה א', ב' ג'

תיאור הקורס: 

קורסי ההדרכה מהווים ציר מרכזי וחשוב בהתפתחות ובלמידה המקצועית שמציעה התכנית. הם יתקיימו במסגרת של קבוצה קבועה של 8 סטודנטים. במסגרת הקבוצה יתקיים דיון במקרים טיפוליים של המשתתפים תוך הטמעה של הנלמד בקורסים של יחידת ההוראה. מעבר להדרכה על המקרים הטיפוליים תשמש הקבוצה מסגרת לדיון בהתפתחות היכולת לאינטגרציה של הפסיכותרפיה ומשמעותה ובהתפתחות הזהות המקצועית מתוך תפיסה של אינטגרציה.

 

מנחות:

ד"ר שרון זיו ביימן פסיכולוגית קליניתֿ, חברת סגל באקדמית תל אביב יפו, מנהלת מכון מפרשים לחקר הפסיכותרפיה, מנהלת שותפה מייסדת ב"קבוצת שיח - מכון לפסיכותרפיה התייחסותית", מנהלת מכון שדות לשירותים פסיכולוגיים, חברת בורד של האיגוד הבינלאומי לפסיכואנליזה ופסיכותרפיה התייחסותית, לשעבר יו"ר הפורום הישראלי לפסיכואנליזה ופסיכותרפיה התייחסותית, ממייסדי האגודה הישראלית לפסיכותרפיה ממוקדת, פרקטיקה פרטית במבוגרים וזוגות.

 

ד״ר ליהי בלסון-חמל - פסיכולוגית קלינית מומחית, מנהלת קלינית של מכון "שדות- יעד חן" לשירותים פסיכולוגיים. חברה ומדריכה ב"קבוצת שיח- מכון לפסיכותרפיה התייחסותית". בוגרת הכשרה קוגניטיבית-התנהגותית בילדים ובמבוגרים במרפאת "רמת-חן". עוסקת במודלים של אינטגרציה בין טיפול דינמי ו-CBT, כותבת, מלמדת ומדריכה בנושא. מטפלת בנוער ומבוגרים בקליניקה פרטית בתל אביב


* מידע נוסף על הקורס ותאריכי המפגשים יתפרסמו בקרוב