כניסה

צוות היחידה

אנדרס קוניצ'זקי

פסיכולוגי קליני ורפואי בכיר . הוא השלים תואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת תל אביב. לאחר סיום התמחותו הקלינית הוא הקים יחידה לפסיכולוגיה קוגניטיבית-התנהגותית בשרותי הייעוץ באוניברסיטת תל אביב ובהמשך הקים וניהל את המרפאה הפסיכוסומטית במרכז הרפואי שניידר. במהלך 6 השנים האחרונות שרת כפסיכולוג הראשי של המרפאה הפסיכיאטרית לילדים ונוער בבית חולים תל השומר ולאחר מכן תפקד כמנהל השרות הפסיכולוגי של בית החולים לילדים ע״ש אדמונד ולילי ספרא בתל השומר. אנדרס היה מעורב במספר פרויקטים מחקריים בחרדה אצל ילדים ופרסם מאמרים בתחומי הביו-פידבק, טיפול קוגניטיבי-התנהגותי והיפנוזה. הוא היה חבר סגל במכללת בית ברל בתוכנית לטיפול באומנות חבר בפורום לפסיכואנליזה לאקניאנית בתל אביב ובמדרשה ללימודים מתקדמים בפסיכולוגיה חינוכית. מזה 8 שנים הוא מרצה במכללה האקדמית במסגרת לימודי תואר שני בפסיכולוגיה רפואית וקלינית. כחלק מלימודי הדוקטורט באוניברסיטת חיפה מחקרו הנוכחי עוסק במדיטציה וחמלה עצמית בקרב מבוגרים ילדים ונוער ומפתח פרוטוקולים קבוצתיים המיודעים להעלאת החמלה העצמית בקרב מתבגרים, תוכנית המיועדת  להיות מיושמת במסגרת בית ספרית.

 

 

יעל פז

יעל בעלת תואר שני (MA) בפסיכולוגיה רפואית של המכללה האקדמית, תל-אביב יפו.  כמו כן, היא בוגרת תואר ראשון (BA) במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. ניסיונה הטיפולי כולל עבודה עם ילדים, מתבגרים והוריהם במרפאות ילדים בבית החולים קפלן. עבודת התזה שלה נכתבה בנושא השפעת חמלה-עצמית על מושג העצמי והתפתחות של פסיכופתולוגיה. במסגרת עבודה זו העבירה סדנה לפיתוח חמלה-עצמית לסטודנטים. כיום, היא במהלך התמחות חינוכית בשירות לפסיכולוגיה חינוכית של רחובות. 

 

 

תומר הרן

סטודנט לתואר שני בפסיכולוגיה רפואית. מורה ליוגה ומדיטציה ומנחה סדנאות בנושא חמלה עצמית ומיינדפולנס באוכלוסיות מגוונות, בין היתר בקרב פגועי נפש, אסירים וחולי סרטן. בעל תואר ראשון בספרות עברית ומנחה סדנאות כתיבה.   ​​​​​​