כניסה

סדנת הדרכה בפסיכותרפיה מעמדה התייחסותית

מרצה: ד"ר שרון זיו ביימן - פסיכולוגית קליניתֿ, חברת סגל באקדמית תל אביב יפו, מנהלת מכון מפרשים לחקר הפסיכותרפיה. מנהלת שותפה מייסדת ב"קבוצת שיח - מכון לפסיכותרפיה התייחסותית", מנהלת מכון שדות לשירותים פסיכולוגיים, חברת בורד של האיגוד הבינלאומי לפסיכואנליזה ופסיכותרפיה התייחסותית, לשעבר יו"ר הפורום הישראלי לפסיכואנליזה ופסיכותרפיה התייחסותית, ממייסדי האגודה הישראלית לפסיכותרפיה ממוקדת, פרקטיקה פרטית במבוגרים וזוגות.


תיאור הסדנה:

הסדנה מיועדת לאנשי מקצוע בעלי ידע מוקדם עם עקרונות, רעיונות ותיאוריות של הגישה ההתייחסותית. הסדנה תאפשר עיבוד של הידע התיאורטי וחיבורו לעשייה הטיפולית תוך כדי דיון במקרים שיביאו המשתתפים.

הקורס יורכב משישה ימי הדרכה. בכל יום יתקיימו 3 מפגשי הדרכה של שעה וחצי. מפגש ההדרכה הראשון בסדנה יוקדש להיכרות. 16 המפגשים שאחריו יוקדשו להדרכה – כל משתתף/ת י/תביא מקרה להדרכה פעמיים במהלך הסדנה. מפגש ההדרכה האחרון יוקדש לסיכום ועיבוד.


  • מספר המשתתפים בסדנה מוגבל ל8 אנשים.

 

מועדי קורס: שישה ימי שלישי בין השעות 08:30-13:45 בתאריכים: 06.11.18, 13.11.18, 20.11.18, 27.11.18, 04.12.18, 11.12.18. כל יום הדרכה הינו בהיקף של  6  שעות אקדמיות.

  • היקף הסדנה הוא 36 שעות אקדמיות ובמהלכו יקבלו המשתתפים גישה חופשית למקורות הספרייה של המכללה. בסיום הסדנה יקבלו המשתתפים תעודה.

דרישות הקורס:

פסיכולוגים מומחים ומתמחים, עובדים סוציאליים קליניים או עובדים סוציאליים בעלי תואר שני עם ניסיון בעבודה טיפולית, מטפלים בהבעה ויצירה בעלי תואר שני, פסיכיאטרים, קרימינולוגים קליניים ויישומיים, סטודנטים לתואר שני בפסיכולוגיה.

  • ידע מוקדם על עקרונותיה של הגישה ההתייחסותית

עלות הקורס:

אנשי מקצוע: 2800 ₪

מתמחים: 2400 ₪

בוגרי תואר שני לפסיכולוגיה במכללה האקדמית תל אביב יפו: 2300 ₪כיצד נרשמים:

  • על מנת להירשם לקורס ניתן למלא טופס פנייה - לחצו כאן -  ונחזור אליכם עם כל הפרטים
  • בנוסף ניתן לשלוח מייל עם הכולל את שמכם המלא ומספר טלפון לכתובת mifrasim@mta.ac.il :ולציין באיזה פעילות התעניינתם
  •  לשאלות ובירורים ניתן להתקשר או לשלוח הודעת סמס052-7341212