כניסה

behavioral_science

תואר שני MA בפסיכולוגיה

התוכנית לתואר שני היא המקום הגדול ביותר להכשרת סטודנטים לתואר שני בפסיכולוגיה ומציעה בחירה במגוון התמחויות המייצגות את כלל תחומי הלימוד:

  • פסיכולוגיה קלינית
  • פסיכולוגיה קלינית לגיל הרך
  • פסיכולוגיה קלינית התפתחותית
  • פסיכולוגיה רפואית
  • פסיכולוגיה תעסוקתית
  • פסיכולוגיה שיקומית

התמקדות בסטודנט כאדם

בית הספר פועל בכיתות לימוד קטנות, המאפשרות יחס אישי לכל סטודנט, התאמת תוכנית הלימודים לצרכיו ומתן תמיכה ומענה לכל צורך, במטרה לאפשר לו למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בו. בית הספר מעורב באופן פעיל במגוון תוכניות טיפוליות ברחבי יפו ודרום תל אביב באמצעות הסטודנטים וסגל ההוראה.

 

דגש על מחקר מתקדם

החתירה הבלתי פוסקת למצויינות הופכים נשענת, בין היתר, על תשתית מתקדמת של מעבדות מחקר במגוון תחומים, ועידוד חברי הסגל לעיסוק שוטף במחקר בכל תחומי מדעי ההתנהגות, אשר מתפתח בשנים האחרונות בקצב מואץ.

 

תואר ראשון BA במדעי ההתנהגות

התוכנית לתואר ראשון במדעי ההתנהגות מספקת לסטודנט תשתית עיונית ומתודולוגית רחבה ומעמיקה, ומכשירה אותו להמשך לימודים לתארים מתקדמים בכל תחום שיבחר בו, כמו גם להשתלבות בשוק העבודה במגוון עיסוקים בעלי ביקוש גבוה. מספר המתקבלים לתואר שני הוא הגבוה ביותר בארץ.

דקן בית הספר: פרופ' גילי גולדצוויג

נולד, גדל ולמד בירושלים. עוסק ברפואת ספורט.

לצד תפקידו כדקן מכהן פרופ' גולדצוויג כחבר בועדה המקצועית לפסיכולוגיה קלינית של משרד הבריאות. פרופ' גולדצוויג רואה בשליחות החברתית של המכללה ערך עליון, מנחה ומדריך קבוצות של "רופאי חלום" (ליצנים רפואיים)בבתי החולים ואף יזם פרויקט לטיפול פסיכולוגי במשפחות, מבוגרים וילדים בשיתוף פעולה עם הרווחה של יפו ודרום תל אביב.