כניסה

תואר במדעי המחשב (B.Sc)

​​​​​​דקן פרופ' גדעון דרור

 

המכללה האקדמית תל אביב יפו, המציעה לימודי תואר ראשון וכן לימודי תואר שני, במגוון תוכנים שונים מזמינה אתכם לבחור ולהצטרף במסלול ייחודי – הכולל מבחן התמחויות: תואר במדעי המחשב. במסגרת התואר במדעי המחשב ישנם מגוון קורסי חובה, קורסי בחירה יישומיים ותיאורטיים כאחד.


לימודים במסגרת התואר למדעי המחשב נחשבים מאוד מבוקשים היום, בישראל בפרט ובעולם בכללי. אצלנו בארץ יש ענף הייטק משגשג, פריחה של סטארטאפים וחברות רבות המפתחות אפליקציות מישראל לרחבי העולם כמו גם חברות בינלאומית. עם השנים והתפתחות הטכנולוגיה, עולה הדרישה מהשוק לסטודנטים עם ידע מעשי ותאורתי, בעלי תואר במדעי המחשב.  אין ספק שהיום האינטרנט ועולם המחשבים שונים עשרות שונות דור ממה שהיו רק עד לפני כמה שנים ולכן אחד היתרונות המרכזיים של לימודי תואר במדעי המחשב, זה ההתאמה והתעדכנות של תוכנית הלימודים למה שנכון ורלוונטי לשוק.


במסגרת תואר במדעי המחשב, במקביל ללימודים התיאורטיים תקבלו גם הכשרה מעשית במגוון תחומים בעולם המחשבים – חומרה, תכנות ותוכנה, בסיסי נתונים ועוד. השילוב הייחודי הזה של קורסים תיאורטיים ומעשיים ברמה גבוהה, הקיים בבית הספר למדעי המחשב באקדמית, מאפשר לסטודנטים להשתלב בהצלחה בשוק העבודה, או לבחור להמשיך במסלול של לימודים לתארים גבוהים.


ניתן ללמוד את הלימודים במסלול רגיל של לימודי יום, או לבחור בתכנית מעוף הכוללת מסלול לימודים דו יומי המתאים לאנשים עובדים או לבוגרי היחידות הטכנולוגיות בצבא הזכאים לפטורים חלקיים על סמך לימודיהם בצבא

תואר במדעי המחשב הוא תואר לא פשוט ומאתגר, אבל אם אתם בעלי ראש ריאלי, חשיבה אנליטית וגישה ואהבה לעולם המחשבים – זה לגמרי התואר בשבילכם. 

 

התמחויות בתואר ראשון במדעי המחשב

 

תואר במדעי המחשב עם התמחות בניהול וכלכלה

תכנית זו, המעניקה תואר .B.Sc, מתמקדת בניהול עסקי וניהול בתחום המחשבים. ההתמחות בניהול וכלכלה מכשירה את בוגריה לעבודה בתחום פיתוח וניהול פרויקטי תוכנה ומערכות מחשב.

 

תואר במדעי המחשב עם התמחות בהנדסת תוכנה ומערכות

התכנית מעניקה תואר .B.Sc, מתמקדת בכל השיטות ובפרקטיקה הנדרשת על מנת להתמודד עם התפתחותן המואצת של המערכות הטכנולוגיות השונות. התכנית מאפשרת להשתלב בתום תקופת הלימודים בתעשיות התוכנה הקיימות בשוק.

 

תואר במדעי המחשב עם התמחות בתקשורת ובאינטרנט

ההתמחות במסלול תקשורת ואינטרנט .B.Sc חושף את הסטודנטים לשיטות מחקר ופיתוח בתחום התקשורת. הוא מתמקד בתחום רשתות תקשורת וכולל מחקר פעיל בתחום.

המכללה האקדמית תל אביב יפו פותחת שעריה בפני המעוניינים בלימודי תואר ראשון במדעי המחשב, ומציעה צוות מרצים מקצועי ומיומן, ציוד ברמה גבוהה ואווירת לימודים מאתגרת ונעימה.

מבנה התוכנית​​

מסגרתמס' נ"ז
קורסי חובה 84

קורסי בחירה במדעי המחשב

מתוכם ניתן ללמוד עד 10 נ"ז קורסי בחירה במדעים (פיסיקה, ביולוגיה, כימיה ועוד)

30
קורס בחירה במתמטיקה4
סדנה לפיתוח תוכנה6
סה"כ124

 

נדרש לפחות קורס אחד במתמטיקה בהיקף של 4 נ"ז. ניתן ללמוד קורסי בחירה מתמטיים נוספים אשר ייכללו במסגרת קורסי הבחירה במדעי המחשב.

 

מידע מפורט על כל התכניות כאן בידיעון

תואר ראשון במדעי המחשב

מתעניינים באקדמית?

הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  • מאשר/ת קבלת דיוורים לדואר אלקטרוני

לשיחה עם נציג