כניסה

תואר במדעי המחשב (B.Sc)

​​​​​​דקן פרופ' גדעון דרור

 

המכללה האקדמית תל אביב יפו, המציעה לימודי תואר ראשון וכן לימודי תואר שני במגוון של תחומים שונים, מזמינה אתכם לבחור במסלול ייחודי, הכולל מבחר של התמחויות שונות בתחום מדעי המחשב. לימודים אלה כוללים קורסי חובה וקורסי בחירה יישומיים ותיאורטיים כאחד.

 

השילוב הייחודי הזה של קורסים תיאורטיים ומעשיים ברמה גבוהה, הקיים בבית הספר למדעי המחשב באקדמית, מאפשר לסטודנטים להשתלב בהצלחה בשוק העבודה, או לבחור להמשיך במסלול של לימודים לתארים גבוהים.

ניתן ללמוד את הלימודים במסלול רגיל של לימודי יום, או לבחור בתכנית מעוף הכוללת מסלול לימודים דו יומי המתאים לאנשים עובדים או לבוגרי היחידות הטכנולוגיות בצבא הזכאים לפטורים חלקיים על סמך לימודיהם בצבא.

 

התמחויות בתואר ראשון במדעי המחשב

 

תואר במדעי המחשב עם התמחות בניהול וכלכלה

תכנית זו, המעניקה תואר .B.Sc, מתמקדת בניהול עסקי וניהול בתחום המחשבים. ההתמחות בניהול וכלכלה מכשירה את בוגריה לעבודה בתחום פיתוח וניהול פרויקטי תוכנה ומערכות מחשב.

 

תואר במדעי המחשב עם התמחות בהנדסת תוכנה ומערכות

התכנית מעניקה תואר .B.Sc, מתמקדת בכל השיטות ובפרקטיקה הנדרשת על מנת להתמודד עם התפתחותן המואצת של המערכות הטכנולוגיות השונות. התכנית מאפשרת להשתלב בתום תקופת הלימודים בתעשיות התוכנה הקיימות בשוק.

 

תואר במדעי המחשב עם התמחות בתקשורת ובאינטרנט

ההתמחות במסלול תקשורת ואינטרנט .B.Sc חושף את הסטודנטים לשיטות מחקר ופיתוח בתחום התקשורת. הוא מתמקד בתחום רשתות תקשורת וכולל מחקר פעיל בתחום.

המכללה האקדמית תל אביב יפו פותחת שעריה בפני המעוניינים בלימודי תואר ראשון במדעי המחשב, ומציעה צוות מרצים מקצועי ומיומן, ציוד ברמה גבוהה ואווירת לימודים מאתגרת ונעימה.

מבנה התוכנית​​

מסגרתמס' נ"ז
קורסי חובה 84

קורסי בחירה במדעי המחשב

מתוכם ניתן ללמוד עד 10 נ"ז קורסי בחירה במדעים (פיסיקה, ביולוגיה, כימיה ועוד)

30
קורס בחירה במתמטיקה4
סדנה לפיתוח תוכנה6
סה"כ124

 

נדרש לפחות קורס אחד במתמטיקה בהיקף של 4 נ"ז. ניתן ללמוד קורסי בחירה מתמטיים נוספים אשר ייכללו במסגרת קורסי הבחירה במדעי המחשב.

 

מידע מפורט על כל התכניות כאן בידיעון

תואר ראשון במדעי המחשב

מתעניינים באקדמית?

הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  • מאשר/ת קבלת דיוורים לדואר אלקטרוני

לשיחה עם נציג