כניסה

תואר שני במנהל עסקים (.M.B.A)

תואר שני במנהל עסקים – כרטיס הכניסה לעולם הניהול המודרני

פעילות מיתוג חושי | תואר שני במנהל עסקים באקדמית ת"א יפו


דקן בית הספר: פרופ' ישראל (איזי) בורוביץ 

ראש התכנית: פרופ' יצחק ונציה

מתכונת הלימודים: ימי חמישי בשעות 16:00–22:00 וימי שישי בשעות 08:00–14:00.

משך התכנית: ארבעה סמסטרים לא כולל קיץ.


תוכנית הלימודים – תואר שני במנהל עסקים

תכנית ה-MBA של בית הספר לניהול וכלכלה  מעניקה לסטודנטים/יות הכנה אקדמית רחבה בסביבת לימודים קואופרטיבית המעודדת יוזמה, שיתוף ומצוינות. ההכנה האקדמית והנגשת הסטודנטים/יות לקהילת העסקים, מקנים להם/ן אפשרויות יוצאות מן הכלל לקידום מקצועי על ידי שימוש בכלים שקיבלו במהלך הלימודים שיאפשרו להם/ן להתמודד עם האתגרים הניצבים בפני המנהל/ת היום ויכינו אותם לאתגרם שיוצבו בפניהם/ן בעתיד . הלימודים מיועדים  לבעלי/ות תואר ראשון מכל התחומים המעוניינים/ות להעצים ולהרחיב את הידע הניהולי שלהם/ן ולרכוש מיומנויות שיכשירו אותם/ן לתפקידי ניהול מתקדמים הן כיזמים/ות פרטיים/ות והן כחלק מחברות ציבוריות, פרטיות או כאלו של המגזר השלישי.


הלימודים מאפשרים לסטודנטים/ות להכיר ולהבין  את עולם הניהול על כל האספקטים השונים שלו, כגון מימון, שיווק, אסטרטגיה, יזמות וחדשנות בצורה רחבה ואינטגרטיבית ועם זאת להתמקצע באחד מהם.


לבוגרי תואר שני במנהל עסקים יתרון מובהק בשוק העבודה במגוון רב של תפקידי ניהול במגזר הפרטי, הציבורי והמגזר השלישי. לפי הלמ"ס (12.2.2017) ההכנסה החציונית של בוגרי MBA שלוש שנים אחרי סיום התואר גבוהה ב-47% מזו של בוגר תואר ראשון.


הלימודים נערכים בימי חמישי אחה"צ (החל  מ-16:00) ובימי שישי בבוקר.


התכנית כוללת גם מסלול מצטיינים ישיר המאפשר קבלת תואר ראשון ושני (מוסמך) בארבע שנים בלבד.


במסגרת לימודי התואר השני במנהל עסקים ניתן להתמחות באחד משלושה תחומים: אסטרטגיה יזמות וחדשנות, ניהול השיווק ומימון, כאשר ביטוי ללימודי ההתמחות יינתן בגיליון הציונים של המוסמך.


התמחויות בתכנית

 

למה ללמוד תואר שני במנהל עסקים איתנו?

  • שילוב של מצוינות אקדמית וידע פרקטי

מרצי התכנית מקנים לסטודנטים כישורים, ידע ומיומנויות ניהול, המבוססים על הידע האקדמי מבוסס המחקר שלהם, כמו גם על הנסיון הפרקטי שלהם אותו צברו בניהול בפועל וקשריהם עם הקהילה העסקית בארץ ובעולם.

חדשנות

התכנית מציעה קורסים בניהול חדשנות והחל משנת תשע"ט יוצעו מגוון קורסים הממוקדים על ניהול עסקים מבוססי טכנולוגיה ומוכוונים לשווקים החדשים ולניהול שווקים אלה והתאמת העסקים אליהם (כמו "פינטק", "ייזום עסקים במדינת הסטארט אפ").  

מוניטין

התכנית חדשה יחסית אך השלימה ארבע מחזורים של בוגרים שהשתלבו בהצלחה רבה בעולם העסקים בארץ והתקדמו בו לאחר לימודיהם. בנוסף למוניטין של התכנית נהנים הבוגרים מהמוניטין של המכללה שקיימת כבר 20 שנה כולה ומקפידה על איכות כל התכניות בה.

קשרי תעשייה

הסטודנטים נהנים מקשרים אלו בשתי רמות: הסטודנטים מבצעים פרויקט גמר סופי בחברה/עסק מסוים ויוצרים קשרים עם החברה בה עשו את הפרויקט. כמו כן למכללה בוגרים ואנשי ועדת היגוי שכולם בכירים או בכירים לשעבר במשק והקשרים אתם יכולים להיות מאד מועילים.  בנוסף למגוון תכניות הלימוד, מקיימת הפקולטה דיאלוג רציף עם העולם העסקי בארץ ובחו"ל ומקפידה על שיגרה של תרומה לקהילה הן במסגרת הלימודים והן כחלק מפעילות ארגון הבוגרים.

קורסים מקוונים

החל מהשנה הבאה נציע קורסים מקוונים.


עוד פרטים על תואר שני במנהל עסקים

 

 

 

מתעניינים באקדמית?

הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  • מאשר/ת קבלת דיוורים לדואר אלקטרוני

לשיחה עם נציג