כניסה

ההזדמנות שלכם לשנות: לימודי הסבה לסיעוד

|

מתלבטים עדיין איזה תואר יוביל אתכם לעיסוק בעל דרישה גבוהה ועדיין יעניק לכם את הסיפוק של עזרה לזולת בכל יום שאתם מגיעים לעבודה? הסבת אקדמאיים לתואר ראשון בסיעוד (.B.S.N) של אח/ות אקדמאי/ת הוא המסלול המושלם עבורכם. האקדמית תל-אביב-יפו שמחה לפתוח תכנית אקדמית ייחודית המאפשרת לבעלי תואר ראשון בכל תחום לעשות הסבה מקצועית לסיעוד, תחום הנוגע בטיפול בזולת ובהתמחות רפואית. 


בכתבה הבאה אתם מוזמנים להכיר את מסלול לימודי הסבת אקדמאיים לסיעוד.


young-practitioner-on-his-first-day_1139-314.jpg


קריירה בטוחה: מדוע תחום הסיעוד תופס תאוצה בשנים האחרונות?


ראשית, סיעוד הוא אחד מהמקצועות המבוקשים ביותר בארץ. כיום, ישנם בישראל כ-60 אלף אחים ואחיות ובממוצע 5 אחים/אחיות לכל 1,000 איש – כמות שאינה מספיקה ורחוקה משאר מדינות ארגון ה-OECD, שם הממוצע הוא 9 אחים/אחיות. לכן, הסיכויים שתמצאו עבודה מיד כשתסיימו את התואר הוא גבוה, שכן בוגרי תואר אקדמי משתלבים במהרה במערכת הבריאות.

שנית, אפשרויות העבודה בלתי מוגבלות. בתחום הסיעוד ניתן לעבוד כמעט בכל מקום: בבית, בבית החולים, בקליניקה פרטית ואפילו מחוץ לארץ, שכן התואר הראשון בסיעוד באקדמית תל-אביב-יפו הוא תואר בינלאומי וכפוף למבחני רישוי במדינות השונות.


ניתן לומר שסיעוד הוא מקצוע שמתעסק במצבים הכי קריטיים של החיים, המוות, מצבי משבר ומחלה וקידום נושאי הבריאות של הציבור. בנוסף, זה מקצוע עם שליחות ומשמעות עבור העובד בו והוא מקנה ידע מקצועי חשוב התורם להיות שותף בהחלטות גורליות של החיים. בוגרי תואר ראשון בסיעוד יכולים להשתלב במגוון מקצועות הסיעוד במערכת הבריאות ולהתמחות בתפקידים שונים, כגון אחות חדר ניתוח, אח חדר מיון, מיילדת ועוד. בהמשך, יוכלו העוסקים בתחום להתקדם לתפקידי ניהול שונים – מה שאומר שהאופק המקצועי לא נגמר בתפקיד אחד. בנוסף, זה מקצוע מגוון שיש בו אפשרויות תעסוקה רבות ומגוונות המאפשרות עבודה בחלקיות משרה המתאימה גם לחיי משפחה.


nurse-working-in-medical-laboratory_1398-3719.jpg


ייחודה של התכנית


במסגרת הלימודים באקדמית-תל אביב-יפו עוברים הסטודנטים התנסויות קליניות למקצוע אח/ות במרכזים רפואיים מובילים בכל רחבי הארץ. האקדמית בנתה תכנית המאפשרת הסבה אקדמאית במסלול מהיר המיועדת לבעלי תואר ראשון בתחומים שונים. באמצעות העשרה בתכנים עיוניים והתנסות קלינית המותאמת לדרישות הסף שהציבו משרד הבריאות והמל"ג, אתם יכולים לבנות קריירה חדשה ללא תלות בתחום ממנו הגעתם. לאחר לימודיכם תוכלו להמשיך ולפתח מסלולי קריירה מגוונים במערכת הבריאות ולעסוק במרכזים רפואיים בכל התפקידים של אחים ואחיות אקדמאיים באחד מאלפי מקומות העבודה הפתוחים למסיימי התואר.


close-up-of-elderly-woman-with-walking-stick_1098-3117.jpg


תכנית זו פותחת בפניכם צוהר לעולם שלם של נתינה, תוך בניית קריירה חדשה כאחים/אחיות אקדמאיים על בסיס יסודות מדעיים המשלבים את מדעי הבריאות, הסיעוד, החברה וההתנהגות על מנת שתוכלו להעניק לזולת מתוך ידיעה מקיפה של התחום. לממשיכים בתחום, פתוחות אפשרויות נוספות בתחומי הוראה, ניהול ומחקר כאשר השמיים הם הגבול.


לקבלת מידע נוסף על תוכנית זו לחצו כאן לפרטים נוספים >>>

http://bit.ly/2oGM0hP