כניסה

מן התקשורת - יוני 2020

|

 

 

 

 

ד"ר דנה שי, פסיכולוגית ומנהלת-מייסדת של מרכז  SEED להתפתחות רגשית מוקדמת והמעבדה ההתפתחותית באקדמית תל־אביב-יפו, החלה להוציא אל הפועל מחקר מקיף בנושא דינמיקות משפחתיות בדיוק ביום בו הוכרז על סגר משפחתי. על הכיוון המרתק אליו פנה המחקר תוכלו לשמוע (ולראות) בפרק נוסף של "המשפחה הישראלית – היום שאחרי" בהנחיית נטע אחיטוב, כותבת ועורכת מדור משפחה בעיתון הארץ.

https://www.youtube.com/watch?v=kdeWDqepKnQ&feature=youtu.be

זהר זיסאפל: "לכולכם תהיה עבודה בהיי-טק בסיום הלימודים"

מלגות בהיקף 65 אלף שקל ניתנו ל-13 סטודנטים וסטודנטיות למדעי המחשב ● זהר זיסאפל, ממייסדי רד וקבוצת רד-בינת: "היכולות והגמישות להסתגל לסיטואציות חדשות – ומהר - של צעירים כמוכם, יאפשרו להיי-טק הישראלי לשמור על מקומו בזירה הגלובלית שמשתנה לנו בקצב מהיר מבעבר״

https://www.pc.co.il/featured/316608/ד"ר נועה לביא בראיון לפודקאסט "המדריך לטראמפיסט"

"היום אפשר לדבר על שתי אמריקות", אומרת חוקרת התקשורת ד"ר נועה לביא בראיון לפודקאסט "המדריך לטראמפיסט" • את הפילוג אפשר לחוש היטב על הקרקע - וגם במסכי הטלוויזיה • בתוך כך, ויכוח חדש מסעיר את הקהילה המוסלמית בארה"ב: האם יש בה גזענות כלפי שחורים?

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001331960
S11111qUs38_0_0_1600_1066_large.jpg

התפרצות הקורונה ערערה את המערכות הכלכליות ומחייבת את כולם, ובמיוחד בעלי עסקים, לבצע ניתוח מדויק של מרכיבי העסק, לחתוך הפסדים ולנצל הזדמנויות. העיקרון הראשון לניתוח עסק נקרא פארטו, או בשמו הידוע יותר 20/80. העיקרון הזה אומר שמערכות נוטות להסתדר בתצורה של 20/80, למשל 80% מההכנסה מגיע מ-20% מהלקוחות.

https://modiin.mynet.co.il/business/article/YJRTDXQVC


אסף מידני חתוך.PNG

משבר הקורונה מהווה פסק זמן לחשיבה מחודשת, נושאת פני עתיד, באשר לשינויים המתבקשים בישראל, יציבותה ובקשר שלה עם יהדות ארה"ב. אבל בינתיים מן הראוי לכבוש יצרים ולהתלכד.

https://www.jpost.com/opinion/the-coronavirus-marks-an-opportune-time-to-support-israel-628273