כניסה

חושבים ללמוד בתל-אביב? בואו גם לגור בה

|

ההרשמה למעונות הסטודנטים של האקדמית תל-אביב-יפו נפתחה והביקוש גבוה. לפחות ל- 400 סטודנטים תינתן האפשרות לגור צמוד למכללה, בדירה חדשה ומרוהטת, בלב תל אביב – ובמחירים הכי אטרקטיביים בעיר 

 

סטודנטים שיתגוררו במעונות ייהנו ממתחם מגורים מודרני ובסטנדרט גבוה, שיספק את התנאים המושלמים לחיי חברה מהנים ואווירת לימודים פורה. במתחם יהיו שטחי מסחר אטרקטיביים, וכן יוקמו שטחים שמטרתם לאפשר ולשפר את חווית הלימודים, כדוגמת מועדון סטודנטים וחדר עיון. 

 

סטודנטים יוכלו לבחור להתגורר באחד מכמה סוגי דירות שונים שמיועדים למגורי יחידים, מגורי זוגות או מגורי שותפים. כל הדירות יאובזרו, בין היתר, במיטה, טלוויזיה, מיזוג אוויר, אינטרנט, חדר מקלחת ושירותים, מטבח מאובזר כולל מקרר, כיריים ומיקרוגל, ארון בגדים, שולחן עבודה וכסאות. 


432323עכג.JPG

1445435עכ.JPG


החלום על הקמת המעונות נולד בשנת 2012 - תוצאה של המחאה החברתית של שנת 2011. לאחר מאמצים רבים שהושקעו בהשגת האישורים הנדרשים ופרסום מכרז, החלו עבודות ההקמה של מעונות הסטודנטים בחודש דצמבר 2017. כעבור שנה וקצת אנו מצויים בעיצומן של השלמת העבודות ואכלוס הסטודנטים במבנים החדשים כבר בחודש אוקטובר הקרוב, תחילת שנת הלימודים תש"פ. 

 

כל מי שמעוניין ללמוד לתואר ראשון או שני באקדמית, מכל רחבי הארץ ומכל השכבות באוכלוסייה, יכול להגיש מועמדות לרישום למעונות.  


לתמונות ולפרטים נוספים לחצו כאן >>>