כניסה

כלכלה וניהול עם התמחות נדל"ן: הכשרה מהמסד ועד הטפחות

|

באוקטובר 2019 תתחיל תכנית התמחות חדשה באקדמית תל-אביב-יפו המשלבת את התכנים הכלכליים והפיננסיים הנלמדים בתואר עם תכנים הקשורים לעולם הנדל"ן בארץ ובעולם. 

בכתבה הבאה נכיר, בקצרה, את ההתמחות החדשה שתפתח עבורכם צוהר לעולם המרתק של הנדל"ן.


תחום הנדל"ן הוא תחום צומח המושך השקעות רבות, הן בתחום הדיור למגורים והן בפרויקטים של משרדים, מסחר ותעשייה. בשנים האחרונות תחום הנדל"ן הפך לאבן שואבת להשקעות של אנשים פרטיים, חברות עסקיות וגופים מוסדיים. מעבר לשוק הישראלי, ההשקעות בנדל"ן כיום מתרחבות לאזורים וערים שונים, מברלין, ניו יורק, לונדון ועד סינגפור, הודו וסין. תהליכים אלו הגדילו את החשיבות של הבנת תהליכים בתחום הנדל"ן והכשרת כוח אדם מקצועי לתחום.


כיום, לימודים על שוק הנדל"ן בארץ נעשים בעיקר במסגרת תואר שני במנהל עסקים. האקדמית תל-אביב-יפו שמחה לפתוח גם בפני סטודנטים לתואר ראשון את האפשרות ללמוד את התכנים העדכניים ביותר בתחום תוסס ומבוקש זה ולהעניק הכשרה המאפשרת לכם להיות מעורבים בפרויקטים יזמיים בתחום. במסגרת מסלול בנדל"ן בתואר ראשון בכלכלה וניהול (.B.A), תקבלו מבט-על וראייה רוחבית על אספקטים שונים בעולם הנדל"ן.


villa-house-model-key-and-drawing-on-retro-desktop-real-estate-sale-concept_1387-310.jpg


עם אילו כלים תצאו מההתמחות בנדל"ן?


במהלך ההתמחות (שתתחיל כבר בשנה א') תוכלו להיחשף למבוא מקיף בתחום ובהמשך תלמדו כיצד לזהות מגמות בתחום הנדל"ן ותרכשו כלים ליזום, לתכנן ולנהל פרויקטים נדל"ניים בתחום הדיור למגורים, משרדים, מסחר ותעשייה. נושאים נוספים שידונו בהרחבה בקורס הם בדיקות כדאיות לפרויקטים בארץ בעולם, בדיקת כדאיות להשקעות, איתור פתרונות מימון וניהול פרויקטים של התחדשות עירונית – כל זאת תוך הבנת התהליכים החברתיים והכלכליים הקשורים לשוקי הנדל"ן.


מתיאוריה למעשה


אנו מאמינים שלימוד והבנת התהליכים בשווקי הנדל"ן בארץ ובעולם הינם תנאי הכרחי לקבלת החלטות מושכלות בתחומי ייזום, מימון וניהול פרויקטים נדל"ניים. לכן, לצד הממד העסקי, ההתמחות שלנו מדגישה גם את ההיבטים השונים הגלומים ברמת המשק הישראלי והגלובלי והשפעתם על שוק הנדל"ן.

לצד הלימוד של התכנים התיאורטיים, אנו יודעים כי חלק מהותי מהנעת קריירה משגשגת בתחום היא צבירת ניסיון מעשי. לכן, הסטודנטים שלנו זוכים כבר במהלך התואר להתנסות מעשית במוסד פיננסי או בחברות היוזמות ומאשרות פרויקטים נדל"ניים כחלק מצוות האחראי על ניתוח הפרויקט, בחינת הכדאיות הכלכלית וקבלת ההחלטות. התמחות זו תעניק לכם את הניסיון הנדרש בסיום התואר על מנת להתחיל לעבוד בתחום בחברות השונות במשק.


building_1127-2313.jpg


אילו משרות נפתחות בפניכם?

 

ההתמחות החדשה בנדל"ן פותחת בפניכם שפע של אפשרויות, כגון מובילי פרויקטים נדל"ניים, אנליסטים של חברות נדל"ן, מנתחי עסקאות בארץ ובעולם, מנתחי כדאיות מימון והשקעה ועוד. בין האפשרויות הללו ניתן לציין:


  • חברות העוסקות בייזום, ניהול וביצוע פרויקטים בתחום הנדל"ן בארץ ובעולם.
  • בנקים ומוסדות פיננסיים המממנים פרויקטים ומדרגים חברות העוסקות בנדל"ן.
  • חברות השקעה בנדל"ן או בתי השקעות המשקיעים בחברות נדל"ן.
  • רשויות מוניציפליות המאשרות פרויקטים של התחדשות עירונית.
  • משרדי ממשלה וגופים ציבוריים המובילים פרויקטים חברתיים בתחום הנדל"ן – תחום מבוקש לאור מצוקת הדיור בארץ.
  • חברות ליווי פרויקטים להתחדשות עירונית לצד יזמי הפרויקט וייצוג הדיירים.
  • השתלבות כיזמים פרטיים המתכננים פרויקטים של נדל"ן בארץ ובעולם.


לפרטים נוספים על ההתמחות החדשה בנדל"ן לחצו כאן >>>

http://bit.ly/2HPwA1Q