כניסה

שי דדוש ו-SeatServe כובשים שער

|

אם אתם אוהדי כדורגל, בוודאי אתם מכירים את המצב: המשחק בעיצומו ואתם רעבים. אבל מי קם מהכיסא כשהמתח בשיאו? "איך היה מתאים לי", אתם בוודאי אומרים לעצמכם, "להזמין משהו לאכול שיגיע אליי למושב… למה לא מפתחים אפליקציה כזאת?"
 

 

אז הנה, בבקשה: האפליקציה חדשה של חברת SEATSERVE, בה שותף שי דדוש, בוגר בית הספר למדעי המחשב באקדמית ת"א-יפו, היא כל מה שאוהד ספורט חלם עליו: היא מאפשרת משלוח של אוכל, שתייה וביגוד לכל מושב באצטדיון בצורה היעילה ביותר.
 

כל אוהד שרוצה לרכוש מוצר יכול להזמין אותו דרך האפליקציה ולקבל אותו בזמן משלוח שכעת נמוך מ-7 דקות:

 

"השקנו את המוצר בתחילת השנה באצטדיון "אמסטרדם ארנה" בהולנד שמכיל 53,000 מושבים. התגובות שאנחנו מקבלים מדהימות, החל באצטדיון דרך העובדים ועד לאוהדים שמשתמשים בשירות.  אוהדים שהשתמשו בשירות סיפרו שאין מצב שהם חוזרים לעמוד בתור, מעכשיו כל ההזמנות יהיו דרך האפליקציה".

 

שי זכה להציג את הפיתוח בראיון בספורט אילוסטרייטד, מערוצי הספורט הנחשבים ביותר בעולם. ספק אם הוא חשב שיגיע לנקודה הזאת, כשהחל את לימודי המחשבים - בכלל במקום אחר!

 

"התחלתי את הלימודים במכללה למנהל בראשון לציון בחוג למדעי המחשב. בתום השנה הראשונה רציתי לעבור לגור בתל-אביב יחד עם החברה שלי (היום אישתי). אחד החברים הטובים שלי מהתיכון למד באקדמית וסיפר לי דברים טובים על המכללה ועל החוג למדעי המחשב. באתי לראות את הקמפוס, לדבר עם סטודנטים ולפגישה עם ראש החוג בזמן סמסטר הקיץ. הביקור יצר רושם מאוד חיובי של מקום שיהיה כיף ללמוד בו והחלטתי לעבור". 

את החוויות הלימודיות שספג מהאקדמית תל אביב-יפו, ממשיך שי ליישם בחייו המקצועיים:

 

"לקחתי מהלימודים מהאקדמית איתי לעולם האמיתי מספר דברים חשובים: מד"ר כרמי מרימוביץ- שהיה נותן מטלות 'בלתי אפשרויות' בקורסים בתקשורת ומערכות ההפעלה בשיעורי הבית לקחתי את הגישה שהכל אפשרי, כל מטלה אפשר לפרק למספיק גורמים בשביל להצליח לבצע אותה. מד"ר אלכס קומן קיבלתי את עצת הקריירה הכי טובה שקיבלתי אי פעם: 'לא משנה איזה מתכנת תרצה להיות ובמה תעבוד, הכי חשוב זה שתהפוך להיות מומחה במה שאתה עושה. זה ייתן לך יתרון על כל השאר'. הדבר האחרון שלקחתי הוא ממר גיא רונן. כל הקורסים שלו היו מאוד מוכוונים ל'עולם האמיתי' וכל פעם שסיימתי קורס שלו מצאתי לקוח עם צורך אמיתי וידעתי לפתור אותו עם דברים שלמדתי".