כניסה

יושבים בבית קפה

|

עד כמה שאנחנו חושבים שהקמפוס שלנו משרה אוירה של בית, גם מבית, חם ככל שיהיה, מדי פעם צריך לצאת, להתאוורר ולשנות אוירה. אנחנו יושבים בליבה של יפו, אחד האזורים הצבעוניים והמגוונים ביותר בישראל, ערבוב מרתק של טעמים, צבעים, ריחות. למה לא לצאת וליהנות מזה קצת?
ריכזנו עבורכם את המקומות הטובים ביותר


 

קפה באסמה
להרגיש כמו בבית ולהעלות זיכרונות מפעם, זו התמצית של קפה בסמה, שקרוי על שמה של מייסדת המקום. העיצוב הייחודי של קפה בסמה מזכיר את הימים שבהם עברו סוחרים בדרכים לנמל לפני יותר מ- 100 שנה, עם כלי הגשה מיוחדים מפעם וסיפורים מאותה התקופה. קפה בסמה מאפשרת לחוגגים להרגיש כמו בבית, עם הכנסת אורחים יפואית. התפריט כולל ארוחות בוקר יפואיות, חומוס, סלטים, קובות, תפריט צמחוני וכמובן קפה ותה תוצרת בית.
קפה באסמה, לואי פסטר 5 טלפון: 03-6706050 שעות הפעילות א - ש 07:30 - 22:00


 


 

קפה יפו
מסעדת אירועים כשרה שמפגישה ישן עם חדש, עיצוב מודרני עם אווירה אותנטית. החוויה היפואית של קפה יפו מתובלת בסיורים מודרכים במוקדי המשיכה המרכזיים של העיר.
קפה יפו נולד מתוך אהבה גדולה לעיר, בה ניגודים וקצוות מתקיימים בהרמוניה מופלאה: הישן עם החדש, היהודי עם הנוצרי ועם המוסלמי, הרוכל עם האמן, הארכיטקטורה עם הרחוב. המקום מציע תפריט מגוון המשלב את כל האקלקטיות של יפו, הופעות, אירועים וכל מה שיפה ומיוחד בשוק הפשפשים.


 

קפה יפו - עולי ציון 11, יפו (שוק הפשפשים) שעות הפעילות א-ה 9:00-23:00 יום ו - 9:00 עד שעה לפני כניסת מוצ"ש - שעה וחצי אחרי יציאת שבת- 23:00


 


 

קפה אלברט
אלברט הוא בית קפה שכונתי קטן וייחודי במתחם נוגה ביפו, שמציע מגוון מנות רחב, לצד מנות שמתאימות לטבעונים. האווירה במקום מייצגת את החיבור של יפו ותל אביב, הן בסגנון האוכל הלא מתחכם וזול אך איכותי במרכיביו, הן בעיצוב שמושפע מסגנון אורבני אך משלב אלמנטים של ים וטבע והן באוירה המיוחדת שנוצרת מקהל מקומי מגוון ותיירות בינלאומית. כאשר המוטו של הבעלים מתמצת את הכל: "כיף עם מי שכיף לו!"


 

קפה אלברט, בת עמי 6,יפו. שעות פעילות: ראשון: 17:00-07:00, שני-חמישי ושבת: 24:00-7:00


 

מילק בייקרי


 

במילק בייקרי, פטיסרי בוטיק בשוק הפשפשים, תוכלו ליהנות ממאפי בוקר שונים (מבצק שמרים או עלים), ממבחר עוגיות ועוגות בחושות, מקרמשניט ופחזניות, מעוגות שוקולד וגבינה ומריבות ביתיות. במקום יוגשו גם כריכים שיוכנו במקום וסלטים בשעות הצהריים. למעט הלחם, כל המאפים נעשים במקום, בתנורים גדולים הנמצאים במטבח הפתוח, כשהלקוח רואה את כל העבודה לנגד עיניו.

מילק בייקרי, האשל 5, יפו. שעות פתיחה: ראשון-חמישי 07:00-19:00, שישי: 07:00 עד שעה לפני כניסת השבת. כשר