כניסה

קורס FinTech בתואר שני במנהל עסקים

|

התכנית הייחודית לתואר שני במנהל עסקים בבית הספר לניהול וכלכלה באקדמית תל-אביב-יפו מכשירה סטודנטים להיכנס לעולם טכנולוגיית הפיננסים – הפינטק. במהלך התוכנית, אשר הינה יוזמה משותפת של חברת אקוויטק ושל הצוות האקדמי, מציעה ערכים מוספים רבים לעומת תוכניות לימוד אקדמיות מסורתיות. הסטודנטים נחשפים לידע ייחודי המשלב את עולמות הפיננסיים והטכנולוגיה, נהנים מהרצאות אורח ממיטב המומחים בתעשיית הפינטק הישראלית ונחשפים לרבדים מעמיקים של מיטב הטכנולוגיות האחרונות בתחום. 

 

shutterstock_1059335750.jpg


"תכנית ה-.M.B.A היוקרתית מאופיינת ברמה אקדמית גבוהה, בחיבור אמיתי לעולם העסקים על ידי ליווי של מנטורים עסקיים מבכירי המשק וביחס אישי לסטודנטים", הסביר פרופ' ישראל (איזי) בורוביץ', דקן בית הספר לניהול וכלכלה. "התכנית נותנת מענה לדרישות של עולם הניהול כיום על ידי הצגת מגוון עשיר של תורות ניהול ומכינה את המוסמכים להתמודד באופן אופטימלי עם האתגרים העומדים בפני מנהלים בעולם משתנה. נוכחנו לראות שהתכנית מהווה גם פלטפורמה נהדרת ליצירת קשרים אישיים עם מנהלים בהווה ובעתיד".  

 

הייחודיות של התכנית הוא שהיא התנסותית ומשלבת ומשתפת פעולה עם התעשייה. בתוכנית השתתפו מנכ"לים ומנהלים מהחברות המובילות במשק החל מלמונייד - מיזם האינשורטק המציע ביטוח עמית לעמית ועד למומחים ממוסדות ממשלתיים ומוסדות פיננסיים מובילים בתעשייה כגון הבנק הבין לאומי הראשון, נציגים ממשרד הכלכלה ואחרים.   

 

בפרויקט הגמר, הסטודנטים נדרשים להציג בפני פאנל שופטים מהתעשייה את מיזם הפינטק שלהם, בדומה להצגה למשקיעים. במהלך ההצגה סוקרים הסטודנטים את הפתרונות החדשניים שהגו, כמו מערכת מבוזרת להעברת תשלומים בעמלות מופחתות, או מערכות חכמות לניהול הרשאות במוסדות פיננסיים. 

 

בקורס מלמדים ארבעה מרצים: מהתעשייה – רו"ח (משפטן) ניר נצר ועו"ד, רו"ח טל שרון, שותפים בחברת ייעוץ הפינטק – אקוויטק ומובילים את אחת מקהילות הפינטק הגדולות בעולם – פינטק אביב; ומהאקדמיה – פרופ' יצחק ונציה ודר' חיים אמסל 


התוכנית זמינה עבור סטודנטים לתואר שני במנהל עסקים אולם פתוחה גם לסטודנטים מן החוץ. התוכנית אורכת כסמסטר (כשלושה חודשים) ומתחילה במהלך חודש אוקטובר עם תחילת שנת הלימודים האקדמית.  


לפרטים נוספים אודות תואר שני במנהל עסקים לחצו כאן