כניסה

דברים שלא ידעתם עלינו וזה הזמן לספר

|

בואו נודה על האמת, לפעמים תואר הוא דבר מרתיע. לא פשוט להכנס שוב למסגרת אחרי הטיול הגדול/ החופש שלקחתם מהחיים כדי למצוא כיוון או אפילו העבודה הזמנית שאתם מושכים כבר כמה חודשים. לא פשוט לקפל את כל החופש שחפשתם, להתמודד עם דרישות קבלה, להשיג את הכסף לשלוש שנים או יותר, ובעיקר למצוא את הדרך לשלב את הלימודים בשגרת החיים שדורשת גם עבודה ובילויים. אז הנה צפירת הרגעה: אם תחפשו מספיק טוב, תמצאו מוסדות אקדמים "בגובה העיניים", כאלה שמצד אחד מקפידים על רמת לימודים גבוהה בדיוק כמו באוניברסיטאות, ומצד שני מביאים את האיכויות שרק מקומות אישיים וקטנים יותר יכולים להציע. כזו היא האקדמית תל-אביב-יפו מוסד לימודים שמחבר בין אוניברסיטה למכללה, במטרה למצות את הפוטנציאל של הסטודנטים בלי לאבד אותם בדרך, ועם חזון לא פחות משמעותי: לאפשר להם לעשות את הדברים בדרכם, בקצב אישי ובליווי צמוד של המתרגלים והמרצים. הנה חמש סיבות ללמוד באקדמית, ואחת מהן קשורה למיקום המנצח, החנייה בשפע והחומוס המעולה ממש ליד.

 

תנאי קבלה גבוהים, ואנחנו גאים בהם!

לא פשוט להתקבל לאקדמית תל-אביב-יפו דרישות גבוהות הן חלק מתהליך הסינון עליו מקפידה האקדמית, כדי לייצר רמת לימודים גבוהה וסביבה תומכת מצוינות לצד סטודנטים ברמתכם. עם זאת, ציונים טעוני שיפור הם לא מכשול. מכינות שונות מאפשרות לשפר ציונים על מנת לעמוד בדרישות הסף ולהצטרף לתארים השונים. עכשיו זה אולי נשמע מאתגר, אבל השאיפה למצוינות שמתחילה בלימודים אקדמיים תלווה אתכם בכל שלב בחיים, ובסוף גם תודו לנו על הדחיפה החשובה הזאת, שמייצרת לא מעט סיפורי הצלחה ומכינה בצורה מירבית לשוק העבודה ולחיים שאחרי התואר.

 

מכירים את כל המכללות הפרטיות היקרות האלה? אצלנו שכר הלימוד הוא אוניברסיטאי

כחלק מהחזון לגשר על הפערים בין אוניברסיטה למכללה וליצור חווית לימודים המשלבת בין שני העולמות, אצלנו שכר לימוד אוניברסיטאי, מה שמאפשר לסטודנטים להתמקד בעיקר בלימודים. תקופת הלימודים מלאה גם ככה בהמון אתגרים, ואם אפשר להקל – אנחנו כאן. בנוסף מוענקות במהלך התואר מלגות הצטיינות, מלגות סיוע כלכלי ומלגות עבור מעורבות חברתית.

 

0001.jpg

 

אז מה זה אומר חוויית מכללה ולמה אתם רוצים אותה?

ראשית היחס אישי, וזה חשוב. מרצים ומתרגלים הם חלק בלתי נפרד מהתואר שלכם, ואם אתם מוצאים את עצמכם אבודים בין עבודות, מבחנים, מטלות או סתם עומס רגשי, המרצים נמצאים שם בשבילכם וזמינים לכל צורך, ככה זה כשהמדיניות היא "דלת פתוחה". היחס האינדיבידואלי לכל סטודנט נותן הזדמנות לצמוח ולהתפתח בצורה נכונה יותר עם כמה שפחות לחץ או מועקה, וכמה שיותר תקשורת בלתי אמצעית. וזה חשוב, ובשעת הצורך הוא עושה את ההבדל.

 

מקפצה למצוינות זה אנחנו, ולכן התואר כולל התמחות מעשית

מצוינות היא אחד הדברים שהכי חשובים לנו בתארים השונים. זאת הסיבה למגוון התארים הרחב שמציעה המכללה ולתוכניות השונות, המעודדות ומקדמות שילוב בחיים האמיתיים, אלה שמחכים לכם אחרי התואר. כזו היא למשל החממה ליזמות חברתית-עסקית, תוכנית שמעודדת ומכשירה סטודנטים לפיתוח, הקמה וניהול מיזמים חברתיים - עסקיים המובילים לשינוי חברתי. במהלך ההכשרה משתתפים הסטודנטים בסדנאות ועוברים הכשרות ומלווים על ידי מנטורים, אנשי מקצוע ובעלי תפקידים המתמחים באספקטים שונים של תהליך ההקמה ופיתוח מיזמים.

 

 

לוקיישן, לוקיישן לוקיישן

שום ציר מרכזי פקוק או נתיבים שעולים על גדותיהם ממכוניות. המיקום המנצח של האקדמית על גבול תל-אביב יפו מאפשר לסטודנטים להגיע במגוון דרכים נוחות, כולל השירות החברתי החינמי "אקדמבוס", במסגרתו ישנה הסעה מתחנת הרכבת ההגנה עד לאקדמית וחזרה. אם אתם מגיעים עם מכונית, החנייה חינמית ובשפע, וכן, חמש דקות מהאקדמית נמצא "אבו חסן", החומוס הכי טוב ביפו ואולי ביקום בכלל.