כניסה

הכנס השנתי של האיגוד הישראלי לפסיכיאטריה ביולוגית

|

בשבוע שעבר התקיים כמדי שנה הכנס השנתי של האיגוד הישראלי לפסיכיאטריה ביולוגית בבית ההארחה של קיבוץ הגושרים. בכנס נכחו נציגים גם של הסגל וגם של תלמידים בעבר ובהווה מהאקדמית, אשר הציגו עבודות שנעשו במעבדה הפסיכוביולוגית.


 

אנשי הסגל שנכחו בכנס:

 

  • אילנה הירסטון , אשר שימשה יו"ר סימפוזיון על שינה, קוגניציה ומחלות פסיכיאטריות והציגה בעצמה הרצאה על חרדה, הגבלה בשינה והחלטות קוגניטיביות.
  • רביד דורון שימש יו"ר של סימפוזיון על מחקר וטיפולים ש"מחוץ לקופסא"
  • חיים עינת העביר הרצאה על האפשרויות הגלומות בהתייחסות להבדלים אינדיבידואליים בין עכברים בחקר מחלה דו קוטבית והטיפול בה.


 

בנוסף, נירית קרה, עמיתת הוראה במכללה ותלמידת דוקטורט בהנחייתו של חיים עינת, הציגה פוסטר, אשר נבחר לאחד מתוך עשרת הפוסטרים המצטיינים של הקונגרס.

 

נירית - עמיתת הוראה ומהמעבדה של חיים - הפוסטר היה אחד מתוך עשרת הפוסטרים המצטיינים.JPG 


 

התלמידים שהשתתפו בכנס:

רוני טולדנו (בוגרת שלנו משנה שעברה), מוטי פרנקו (תלמיד תואר שני בפסיכולוגיה במכללה), ואור בורשטיין (תלמיד תואר שני בפסיכולוגיה במכללה) מהמעבדה של רביד דורון הציגו פוסטרים.

רוני טולדנו 

 

 

מוטי פרנקו.JPG 

 

 

 

אור בורשטיין מהמעבדה של רביד.JPG 


אור קירשנבוים (תלמידת תואר שני בפסיכולוגיה במכללה), עדו ויינשטיין (תלמיד תואר שני בפסיכולוגיה במכללה) ודניאל חן-שובל (בוגרת של המכללה משנה שעברה) מהמעבדה של רונית אביצור-חמיאל הציגו פוסטרים. פוסטר נוסף מהמעבדה של רונית, של נועה חלבובסקי-אוחנה (תלמידת תואר שני בפסיכולוגיה במכללה) הוצג אך למרבה הצער נועה לא יכלה להגיע לקונגרס, כך שהפוסטר הוצג על ידי רונית.

 


נועה ברק וטל רשף (בוגרות משנה שעברה) וגיל שמש (תלמיד תואר שני בפסיכולוגיה במכללה) מהמעבדה של חיים עינת הציגו פוסטרים .  בנוסף, כפי שצויין לעיל, נירית קרה הציגה עוד שלושה פוסטרים מהעבודה שנעשית במעבדה של חיים.