כניסה

איך להתחיל קשר בלי להרוס?

|

היכרתם מישהו, אתם בהתלהבות שיא אבל לא רוצים להרוס הכל. אז איך עושים זאת נכון?


 

תהיו אתם – אותנטיות – כשאתם יוצאים לדייט, התלבשו באופן הרגיל שלכם, אל תנסו לבנות דמות אחרת. כך תרגישו נוח ותוכלו לשדר רוגע ונינוחות. אתם לא רגילים לשתות הרבה או בכלל? אז היצמדו להרגלים שלכם. תזכרו שאתם מקסימים בדיוק כמו שאתם וכך אתם תמצאו חן ולא הדמות שבחרתם לשחק.

 

למדו את הצד השני – קודם כל לימדו להכיר. איך עושים זאת? פשוט מתבוננים, מקשיבים ומגלים רגישות לצד השני. אולי הכרתם מישהו שרגיל להיות לבד? אל תשכחו שגם לכם יש חיים ולוקח זמן להפגיש את החיים שלכם עם החיים שלהם. אבל זה גם כל הכיף בגילוי המסעיר של הרגלים ששונים משלכם.


 

לחיי החיזור – יש משהו מקסים בהודעה חמודה אחרי הדייט, או לקום בבוקר למסרון שמאחל יום נעים. אפשר גם לשלוח תמונה נחמדה או סתם חיוך. חישבו מה עושה לכם נעים ועשו זאת בשביל הצד השני, מבלי לחכות לתמורה, סתם כי בא לכם לגרום למישהו לחייך.


 

געגועים זה כיף - גלו את ההנאה שבגעגוע. כשהאהבה ניצתת נכון שמאד כיף להיות ביחד אבל גם כיף להרגיש את הגעגוע והציפייה למפגש. אפשר בינתיים לתכנן ולפנטז וכך גם מאריכים את פרק ההתאהבות הראשונית הכל כך מרגש.


 

אפקט ההפתעה – הדרך הכי טובה להפתיע מישהו, זה לעשות משהו שהוא הכי פחות מצפה לו, תתחילו בקטן, שימו לב לדברים הקטנים. תציעו לעזור, תפתיעו בפרח, תכינו ארוחת ערב קצת יותר חגיגית, העיקר שתשקיעו


 

קחו את הזמן – רק הכרתם ומתחשק לכם כבר להיות עמוק בתוך זוגיות עמוקה וסוערת. אבל לא כדאי להאיץ תהליכים, תיהנו מהרגע. ואל תשכחו לזכור כל פרט מתחילת הקשר כדי שתוכלו לספר לילדים