כניסה

הגיע זמן מלגות - בדקו אם אתם זכאים

|

האקדמית תל אביב-יפו שמחה להציע לכם מגוון רחב של מלגות באמצעות השתתפות בתוכניות התנדבותיות שונות. אתם נהנים מסיוע בשכר הלימוד, ועל הדרך גם מסייעים בקידום מטרות חברתיות שונות. שניים בכרטיס אחד - וכולם מרוויחים. כיצד תתרמו לקהילה ותקבלו מלגת דיור ולימודים?


Screenshot_3.jpg


מלגות ותכניות לעידוד פעילות חברתית
המרכז לקשרי אקדמיה קהילה מפעיל מגוון רחב של תכניות אקדמיות וחברתיות כמענה לצרכי אוכלוסיות יפו ודרום ת"א, שחלקן הוקמו ביוזמתם של בוגרי המכללה לאורך השנים. התכניות שמות דגש על צמצום פערים חברתיים ושוויון הזדמנויות, פיתוח מצוינות בתחום החינוך לשיפור הישגים לימודיים ועידוד להשכלה גבוהה, יצירת מנגנוני תמיכה וסיוע במצבי סיכון ושיפור איכות החיים בקהילה ברמה החברתית, כלכלית וסביבתית. תכניות כגון: "חינוך לפסגות", "נגיעות אקדמיות", "תלמים", "שגרירי רוטשילד", "עתיד בטוח" ועוד מגוון תכניות מעין אלו מזכות אתכם במלגות למימון  שכר הלימוד.

 

מלגות דיור

האקדמית מעניקה מלגת דיור לשכר דירה בגובה של עד 9,600 לסטודנט בשנה. מעבר לכך, תכניות נוספות מאפשרות לקבל מלגה דרך פעילויות חברתיות מול מגוון אוכלוסיות בקהילת דרום תל-אביב-יפו.

בקרו באתר האקדמית ובדקו זכאות בקטגוריה זו

 

מלגות לסטודנטים ששירתו כלוחמים בצה"ל

לוחמים משוחררים (כהגדרתם עפ"י רשויות הצבא) שיתקבלו ללימודים באקדמית, פטורים מתשלום עבור קורסי הכנה במתמטיקה, אנגלית עד רמת פטור, הכרת המחשב וכל קורס אחר במסגרת המכללה, שנועד לחזק מיומנויות יסוד ואינו מקנה נקודות זכות לתואר.

זכאי ליהנות מן הפטור מי שהחל בלימודיו תוך שנתיים ממועד השחרור משרות חובה (לקצין תוך שלוש שנים) וניתן לממשו במהלך כל שנות הלימוד לתואר ראשון במכללה. בקרו אותנו באתר וחפשו תחת קטגוריית "מלגות" את הלשונית "מלגות לסטודנטים ששירתו כלוחמים בצה"ל".

 

מלגות הצטיינות לבעלי נתוני קבלה גבוהים

מתחילים את שנתכם הראשונה באקדמית עם ציון משולב גבוה? אם אינכם מכירים את המושג "ציון משולב" - המדובר בשקלול של ממוצע הבגרות שלכם עם ציון הפסיכומטרי. אם אתם מגיעים אלינו עם נתונים גבוהים המעידים על מאמץ מיוחד שהשקעתם בתקופת הלימודים - אנו נסייע לכם להצליח גם אצלנו. בדקו האם מגיעה לכם מלגת הצטיינות בתחילת דרככם באקדמית תל-אביב-יפו.

 

מלגות סיוע כלכלי

כמכללה ציבורית אנו ערים לכך שלא כל הסטודנטים מגיעים אלינו עם היכולות הכלכליות ללמוד. משום כך, אנו מעניקים מלגות לסיוע כלכלי בגובה של עד 3,000 שקלים לשנה לסטודנטים על פי מצבם הכלכלי, המאמצים שעושה כל סטודנט על מנת לכלכל עצמו, באופן יחסי לשאר המבקשים, ובהתאם לתקציב המלגות שנקבע לאותה שנה אקדמית. סטודנט עובד אינו פוגע בזכאותו למלגה. התנאים לקבלת מלגת הסיוע מפורטים בטופס בקשת המלגה באתר האקדמית.

 

לקבלת מידע נוסף על סוגי המלגות והאפשרויות השונות העומדות לרשותכם פנו אלינו באמצעות היחידה לשכר לימוד ומלגות בטלפון 03-6803330 או שלחו אלינו פנייה באמצעות כתובת המייל: tuition@mta.ac.il.