כניסה

אקדמיתעשייה

|

חושבים ללמוד מערכות מידע או מדעי המחשב? האקדמית תל-אביב-יפו מקיימת סדרת הרצאות מרתקות מפי חודי החנית של תעשיית ההייטק ומזמינה אתכם לקחת בהן חלק. אלו חלק מההרצאות הממתינות לכם:בימי שלישי בערב מתקיימת באקדמית סדרת הרצאות על נושאים טכנולוגים חמים ע"י מומחים מהתעשייה, לסטודנטים של מדעי המחשב ומערכות מידע - וגם לכם.

בסדרת ההרצאות משתתפות הפעם רק נשים מהתעשייה בתפקידים מעניינים ובכירים מהשורה הראשונה שינגישו לכם את התפקיד המרתק שלהן.

ההרצאות מתקיימות במסגרת הקורס "מציאות אמיתית" שמעביר פרופ' גדי אהרוני בבית הספר למדעי המחשב.

הסטודנטים נהנו עד כה מהרצאה על סייבר של הדר פלדמן, מנהלת מוצר וחוקרת אבטחת מידע ב-  Microsoft, שהֶעֱלְתָה על כך פוסט מפרגן ב-LinkedIn והרצאה של בכירה מהחברה האמריקאית Intuit

 

 

 

6.jpgד"ר עינת אור (12 במאי)

אור מביאה איתה למעלה מ- 20 שנות מחקר, אלגוריתמים וניסיון טכנולוגי לחברת SimilarWeb. זו הפעם הרביעית של עינת כמנהלת טכנולוגיות מידע - היא הובילה בעבר צוותי טכנולוגיה בחברות כמו Earnix, Extreme Reality ו- Correlix. עינת בעלת ניסיון עשיר בהרחבת צוותי מו"פ. יש לה מומחיות בניתוח בזמן אמת של נתונים, ניתוח גרף, למידה וחיזוי. עינת היא מהנדסת בעלת תואר שלישי במתמטיקה מאוניברסיטת תל אביב. 

מאחר שהנתונים הם הדלק של העתיד, אופן ניהולו התפתח ב -10 השנים האחרונות ממסדי נתונים יחסיים למסדי נתונים של NoSQL ולטכנולוגיות אחרות. בהרצאה תיהיה סקירה ברמה גבוהה של העולם של מסדי נתונים אינטנסיביים ותילמד דרך לבחור את הטכנולוגיה המתאימה במקרה בוחן. 

 

אורטל לוי (28 במאי)

לוי היתה מהנדסת תוכנה ומערכות מידע בבן גוריון, מהנדסת תוכנה בחברת אלוט תקשורת וכיום מהנדסת תוכנה ומנהלת צוות ב- Iguazio

"מחשוב ללא שרתים: מה, למה ואיך" - מבוא למחשוב ללא שרת, מושגים בסיסיים, מקרים נפוצים בתעשייה, והצגה של פלטפורמת שרתים Nulico OSS 


הדר בריר (30 באפריל) 

בריר היתה ראש פתרונות מוצר ב- Bringg, עבדה עם ארגונים כדי לתמוך בפעולות הלוגיסטית שלהם על ידי מציאת הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר שיכול להראות ערך עסקי מיידי עם ההשפעה על הפעילות היומיומית שלהם. היא יישמה בהצלחה את פלטפורמת הטכנולוגיה של Bringg בכמה מהמותגים הידועים בעולם, כולל Walmart, DHL, KFC ו- Panera Bread. 

הדר קיבלה תואר ראשון במדעים קוגניטיביים ובלשנות מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. היא עבדה כמנהלת אירועים במכוני תרבות במשך כמה שנים לפני המעבר לטכנולוגיה. הדר עבדה ב- Bringg במשך 4 שנים, עברה ממנהלת הצלחת לקוחות למנהלת מוצר ולאחר מכן, במהלך השנה האחרונה, הובילה צוות חדש המתמקד ביצירת שוק מוצר מתאים ללקוחות הארגון של Bringg. הדר מתגוררת בתל אביב ונוסעת לעתים קרובות לפגוש את צוותה ולקוחותיה בשלוש יבשות נוספות.

בעולם של מסחר אלקטרוני ומשלוחים, הצרכנים מצפים לשירות נהדר במחירים נמוכים. זה יצר בעיית יעילות גוברת עבור עסקים שיש להם מוצרים או שירותים שצריכים להיות מועברים - איך הם יכולים למזער את עלויות המשלוח תוך הבטחת חוויית הלקוח הטובה ביותר? Bringg, בתור פלטפורמה מובילה, קיבלה על עצמה את האתגר לספק לארגונים פתרון שיאפשר להם לנהל את פעולות האספקה ​​שלהם בצורה חכמה, יעילה ואוטומטית. על מנת למטב את היעילות של נהגי המשלוח כי צריך להגיע לבין עשרות ומאות לקוחות בכל יום, היישום של Bringg פותר את בעיית ניתוב רכב (הידוע גם בשם "איש המכירות הנוסע"). 

בהרצאה זו, נדבר על VRP, כיצד ניתן לפתור אותו, ומה קורה כאשר הפתרון המתמטי פוגש את המציאות. נראה כמה מקרים אמיתיים של מסעדות וקמעונאים המשתמשים בפתרון VRP של Bringg, והשיעורים רבי הערך שלמדנו מהם. 

 

 

אתם מוזמנים להשתתף בהרצאות ע"י רישום במייל gadah@mta.ac.il.


קראו עוד על התואר הראשון במדעי המחשב