כניסה

מחפשים עבודה? החברות מגיעות עד אליכם ביריד התעסוקה הווירטואלי של האקדמית תל־אביב-יפו!

|

מחפשים עבודה? החברות מגיעות עד אליכם ביריד התעסוקה הווירטואלי של האקדמית תל־אביב-יפו!


אנו שמחים להזמינכם בתאריכים 3-5/5/21 ליריד תעסוקה יחיד במינו, המתקיים באופן מקוון. במהלך היריד מגוון חברות יציגו את עצמן בפניכם במפגשי זום של חצי שעה ויעניקו למועמדים את כל המידע הדרוש כדי להגיש מועמדות למשרות. במהלך המצגת תוכלו לשאול את נציגי החברה שאלות שונות ולשלוח את קורות חייכם.


מדוע כדאי להצטרף גם אם אינכם מחפשים עבודה כרגע?


סטודנטים רבים מחפשים היום הזדמנות להשתלב בתפקידים שונים בשוק התעסוקה התוסס. יריד התעסוקה הווירטואלי מכוון למשרות סטודנט ולמשרות חלקיות אחרות, לצד משרה מלאה לבוגרים וללומדי תואר שני.

היריד מאפשר לכל סטודנט להכיר היטב את הארגון המפרסם את המשרה ולקבל את כל הפרטים הרלוונטיים עוד לפני שהגיע לראיון העבודה. כמו כן, האירוע נותן אפשרות להיחשף למשרות רבות ולארגונים המחפשים סטודנטים ובוגרי האקדמית.

בסוף חודש יוני צפויים להפסק תשלומי האבטלה לעובדים בחל"ת ושוק העבודה יוצף במחפשי עבודה. זה הזמן שלכם להקדים את האחרים 


מה היתרון של יריד השמה המתקיים באופן מקוון?


לפני תקופת הקורונה ירידי התעסוקה היו מתקיימים בקמפוס עצמו. במהלך היריד החברות השונות היו מציגות את מאפייני החברה ודרישות המשרה המבוקשת ב"מגרש הביתי" של הסטודנטים. כיום, יש יתרון משמעותי למפגש המקוון משום שאינכם צריכים לצאת מהבית או להפסיד זמן עבודה יקר כדי להתקדם למשרה נחשקת יותר.

אתם יכולים להתחבר ליריד ישירות מהמחשב הביתי או מהטלפון הנייד ולצפות במצגות השונות של הארגונים המשתתפים ביריד.אילו משרות יוצעו ביריד התעסוקה?


האגונים המגיעים ליריד התעסוקה הם מתחומים מגוונים, היקפי משרה שונים ודרישות נסיון שונות החל מעובדים ללא ניסיון עד עובדים בעלי נסיון של מספר שנים. המשרות מוצעות לעובדים ללא ניסיון קודם ויכולים להוות אמצעי לרכישת הניסיון המתאים במקצוע שבו תעסקו בעתיד.

כיום יש כמה עשרות חברות בולטות במשק הישראלי כמו חברות ההייטק: One , אלביט, רד האט, אמדוקס, TandemG, נס טכנולוגיות וחברות הייטק נוספות המחפשות בוגרי תארים במדעי המחשב ומערכות מידע. חברת אבטחת המידע סייברסון מחפשת בוגרים בתחומי הלימוד של מדעי המחשב (הן תואר ראשון והן תואר שני).חברת התרופות טבע מחפשת בוגרי תואר שני במנהל עסקים וסטודנטים לקראת סיום הלימודים בתחומים של מנהל עסקים וסיעוד.


בוגרי תואר בכלכלה וסטודנטים בתחומי כלכלה וניהול מוזמנים להציע מועמדות לבתי ההשקעות המובילים בשוק המשתתפים ביריד. בין השאר ניתן למצוא את אלטשולר שחם, IBI ובתי השקעות נוספים. לצד החברות הללו נמצאות ביריד גם חברות השמה כמו מנפאואר ואתגר, המאתרות סטודנטים למגוון רחב של משרות.


בנוסף לעבודה בארגונים פרטיים מובילים, ניתן למצוא ביריד עמותות רבות המעוניינות להעסיק סטודנטים בתחומים כמו: כלכלה, פסיכולוגיה וסיעוד במשרות שמשלבות הכנסה לצד שליחות. את הרשימה המלאה של כל החברות המשתתפות ביריד ניתן למצוא בעמוד הזה.

 

לקבלת פרטים נוספים על היריד הווירטואלי פנו ללילך כהן פדובסקי – מנהלת מרכז קריירה

lilah@mta.ac.il