כניסה

הכירו את המרצה - רו"ח עדי ריינהולד

|

הכירו את עדי ריינהולד, רו"ח ומרצה לחשבונאות בתואר ראשון ובתואר שני באקדמית תל-אביב-יפו.

החודש זכתה עדי כמרצה מצטיינת ובתעודת הצטיינות בהוראה. לאחרונה, זכתה גם באות הוקרה כאחת מ-12 המרצים המצטיינים ומעוררי ההשראה בארץ לשנת 2016, מטעם התאחדות הסטודנטים בישראל.

עדי מספרת לנו שהיא שואבת המון סיפוק מעבודתה כמרצה, ומייחסת חשיבות רבה לדרך ההוראה שלה: "אני מקפידה על הנגשת החומר והגשתו בדרך מרתקת ועם הרבה שמחת חיים. בכלל, הגישה שלי מאז ומתמיד היא טיפוח האושר ושמחת החיים, והיא מאפשרת לי כמרצה להפוך כל חומר תיאורטי ויבש ככל שיהיה לחגיגה, כדי שהסטודנטים ילמדו אותו בקלות רבה יותר ויצאו לדרכם המקצועית טעונים באופטימיות ובאנרגיות חיוביות ועם רצון להצליח ולהיטיב עם הסביבה שעמה יהיו במגע."

 29187192_10155594551137637_4188316946723411385_n.jpg


במהלך השנים עדי פיתחה שיטות הוראה מיוחדות וגם השכילה ללמוד את חוקי העולם העסקי ולהבין כיצד ניתן לגשר על הפער בין האקדמיה לעולם העסקי הפרקטי: "מאז שהייתי צעירה התעניינתי בתחום הפיננסי, עולם העסקים תמיד קסם לי והיה ברור לי שכשאגדל אהיה יזמית או אשת עסקים". 

עדי ממשיכה ומספרת שראיית חשבון הוא מקצוע שנותן כלים וידע רב להתמודדות עם עולם העסקים ומקנה יתרון עצום בשוק העסקי ולכן בחרה ללמוד מקצוע זה: "במהלך חמש שנות לימודיי האקדמיים, נתקלתי בהמון מרצים חכמים בעלי שם וידע אבל רובם המכריע לא ידע להעביר את החומר בצורה נגישה וברורה לסטודנטים. לקראת סיום התואר ולאורך כל ההתמחות העברתי שיעורים פרטיים לסטודנטים ובעקבות הפידבקים הטובים ואחוזי ההצלחה הגבוהים של הסטודנטים בבחינות הבנתי שזה הייעוד שלי בחיים ושיש לי את היכולת לעזור, לפשט ולהנגיש לסטודנטים את החומר האפור והקשה". 


באקדמית תל-אביב-יפו, עדי מרצה לקורסי חשבונאות בתכניות לימוד של תואר ראשון כמו כלכלה וניהול (B.A.) ומערכות מידע (B.Sc.) ובקורס הכרה וניתוח דוחות כספיים בתואר שני במנהל עסקים (M.B.A).

"תחום החשבונאות בעיניי הוא המקצוע הרחב ביותר בתחום הפיננסי. כמרצה אני מקנה לסטודנטים שלי כלים לחשוב ולא לעבוד באופן טכני, ואני גם דואגת להזכיר להם את זה שוב ושוב שאני רוצה שהם יצאו לעולם כאנשים חושבים ולא כטכנאיים. בתחילת כל הרצאה אני מקפידה לנהל דיון עם הכיתה על הנושא עם דגש על ההבנה הכלכלית והעסקית, אני מספרת סיפורים ומציגה הרבה דוגמאות מהעולם העסקי הפרקטי בכדי שהסטודנטים יבינו לעומק מה עומד מאחורי הטכניקה".


29136605_10155594546752637_1026744121956813865_n.jpg


מלבד הכלים המקצועיים, עדי שמה לפניה כמטרה נעלה לעזור לסטודנטים לפתח את החשיבה העסקית ולהקנות להם כמה שיותר כלים להתמודדות עם חווית וקשיים בקריירה העתידית שלהם. כמו כן, במצבים שבהם היא מרגישה שהסטודנטים "הולכים לאיבוד" במהלך השיעור, אם בשל רמת הקושי של החומר או בשל רגע של חוסר מוטיבציה, היא מרשה לעצמה לעצור את השיעור ולנהל איתם שיחת קואצ'ינג בכדי לעזור להם לצלוח את המשבר הרגעי.


האני מאמין שלי בהוראה

"לפני הכל לשמור על יחסי אנוש מעולים תוך כבוד הדדי. כל סטודנט שלי יודע ומרגיש שאני קודם כל לטובתו ותמיד אעשה כל שביכולתי על מנת לעזור לו ולקדם אותו בהיבט הדידקטי וברמה האישית גם יחד. כמו כן, אני מייחסת חשיבות רבה לדרך ההוראה שלי, מקפידה על מקצועיות והגשת החומר בצורה נגישה, מרתקת ועם הכמה שיותר שמחת חיים".


לפרטים נוספים על תואר ראשון ושני בבית הספר לכלכלה וניהול לחצו כאן >>>

http://bit.ly/2GgvDm7