כניסה

הגשה למענקי מחקר חיצוניים: ISF, BSF

|

מועד ההגשה הסופי של הבא הוא ה-18.11.2020.  ניתן יהיה להגיש בקשות בתחומים הבאים: פיסיקה, כימיה, מתמטיקה, מדעי המחשב, מדעי האטמוספירה, הים והאדמה, חקר חומרים, מדעי הסביבה, כלכלה, סוציולוגיה, פסיכולוגיה  (מלבד פסיביולוגיה).


הקרן הלאומית למדע (Israel Science Foundation - ISF) עדיין לא פתחה את מחזור ההגשה לשנה הקרובה, אולם צפויה לעשות כן בעתיד הקרוב. על פי רוב, מועד ההגשה נקבע להתחלת חודש נובמבר.

כיוון שכך, כעת הזמן להתחיל בהכנת הצעת המחקר.


סגן הנשיא לעניינים אקדמיים וראש רשות המחקר מזמינים אתכם/ן להשתתף במפגש ייעודי לנושא זה, שיתקיים בזום ביום שני ה-20.07.2020 בין השעות 10:00-12:00.

במהלך המפגש נציג את ההיבטים האקדמיים והמנהליים הנדרשים להכנת הצעה איכותית, וכן את ההנחיות והאמצעים לקבלת ייעוץ וסיוע בעריכת ההצעה.


לרישום השתתפות במפגש, אנא השיבו במייל חוזר לדנה מרקל גוטמן: danam@mta.ac.il

החל מהשנה, קבלת ייעוץ מקצועי להכנת הצעה תיעשה באמצעות פניה לרשות מחקר. המועד האחרון שבו ניתן יהיה לפנות על מנת לקבל סיוע מקצועי להגשת הצעות מחקר הוא ה-29.07.2020.


אנחנו מבקשים שתעדכנו אותנו על כל כוונה להגיש בקשה לקרן מענקים חיצונית, וזאת על מנת שנוכל לייעץ ולסייע לכם ככל שיידרש. אנא שימו לב כי יש להגיש לרשות המחקר את הבקשה המלאה, בצירוף הצעת התקציב המפורטת לכל הפחות שבועיים לפני מועד ההגשה הסופי לגורם המממן.

בעת הכנת ההצעה, אנא היעזרו ב"מדריך לחוקר" של האקדמית. המדריך מרכז את המידע הרלוונטי הנדרש לחוקרות והחוקרים וכולל הנחיות, טפסים, והוראות לתכנון וניהול תקציבי מחקר

 

shutterstock_251529133 (1).jpg