כניסה

שלום לנשות ואנשי הסגל

|

​אני שמח מאד לבשר על זכייתם של שלושה (!!) מחברי- חברות הסגל במענקי מחקר של הקרן הלאומית למדע.


פרופ' עפר אריאלי ביחד עם שותפיו מאוניברסיטאות חיפה ותל אביב  זכה במענק מחקר בן ארבע שנים בנושא ״ "יישומי לוגיקות לא קלאסיות לייצוג ועיבוד מידע"

 ד"ר אריה קרמפף זכה במענק מחקר בן שלוש שנים בנושא  "מודל הצמיחה של ישראל בעידן הפוסט-פורדיסטי: אידיאולוגיה, ביטחון וכלכלה ".

 ד"ר עמית קפלן זכתה ביחד עם שותפתה מאוניברסיטת בר אילן במענק מחקר בן שלוש שנים בנושא ״השלכות של שינוי מצב משפחתי של ההורים על תעסוקת מתבגרים ועל היבטי תעסוקה, השכלה ומשפחה בהמשך חייהם".

 

אני מברך את עמית, עופר ואריה, ומבקש לבטא הערכתי לא רק לשלשתן, אלא לכל מי על שלקחו השנה את האתגר להגיש בקשת מענק לקרנות תחרותית ברמה של הקרן הלאומית למדע  (ISF וקרנות דומות.  

השנה הוגשו מהמכללה 11 הצעות ל ISF   (27% הצלחה, דומה ואולי גבוה מהממוצע הארצי!).

 

זו ההזדמנות להודות לחברת הסגל וראשת הרשות למחקר ופיתוח ד״ר ורד הולצמן שביחד עם דנה מרקל מרכזת מענקי מחקר של המכללה, שעושות לילות כימים כדי לעזור בכל דרך אפשרית לכולנו להתקדם ולהתחרות כשווים עם מוסדות אקדמיים מובילים.  אני חש כי ורד ודנה עזרו לנו לפצח את תקרת זכוכית, ומשוכנע כי רבים-רבות מכם-ן יאזרו מעכשיו עוז ואנרגיה להצטרף לדרך הקשה והמתגמלת של חיי מדע, ... גרנטים, גרנטים, פירסומים, פירסומים....  

 

ולכל המתלבטים אני מזכיר כי יש מי שיעזור!   בנוסף לורד ודנה, אני מציע את עזרתי ככל שאוכל. אשמח לשמוע מכל אחד ואחת רעיונות מחקריים וגם ליעוץ על הטקטיקה והאסטרטגיה בהגשת הצעות מחקר. צפו לכישלונות... וגם להצלחות  (אלה מתוקות עוד יותר אחרי כישלון או שניים)

 

 

ושוב -  ברכות לזוכים, עמית, אריה ועפר, איחולי הצלחה בדרך הארוכה והקשה למימוש ההבטחות ״מתועדות במסמכי ההצעות״ ...   מאחל לכם מחקרים מוצלחים ופוריים , עמידה בהבטחות ואף מעבר להן

 

אילון