כניסה

מרכז הבחינות החדש: שומרים על טוהר הבחינות באמצעות פיתוחים טכנולוגיים

|

למדתם קשה למבחן הזה. יום וליל שיננתם שוב ושוב את החומר, ויום הבחינה מגיע. כיצד הייתם חשים לו ידעתם כי המוסד האקדמי שבו אתם לומדים אינו מקפיד לשמור על טוהר הבחינות, ויתכן שמישהו היושב מאחוריכם מציץ מאחורי הכתף ומרמה. היום, באמצעות פיתוחים טכנולוגיים ייחודיים ניתן לזהות ניסיונות אלה ואחרים - ולהפוך את הדרך שבה הציונים משוקללים למהירה, יעילה ושקופה יותר מאי פעם. הכירו את מרכז הבחינות החדש באקדמית תל-אביב-יפו.

 

ריכוז כל הבחינות במקום אחד

 

בעבר, הבחינות באקדמית תל-אביב-יפו חולקו לשלושה מרכזים שונים. מדור הבחינות החדש ירכז מעתה את הטיפול בבחינות השונות, ויאפשר מוקד אחד של שליטה מרכזית עליהן, כמו גם על יישום הנהלים בתחום כפי שנקבעו על ידי המכללה. תפקידו להגדיל את נגישות התלמידים, בסיוע פיתוחים טכנולוגיים ייעודיים, להתמקד בייעול התהליכים ולסייע לשמור על טוהר הבחינות.

 

קבלו כמה טיפים לקראת הבחינה הבאה שלכם...

 

הנה כמה המלצות להצלחה בבחינה הבאה שלכם מרחלי, מנהלת מרכז הבחינות החדש:

 

  • עובדים ולומדים? נסו לבטל מראש את העבודה ביום שלפני הבחינה.
  • הגיעו מוקדם: הגיעו לחדר הבחינה לפחות 20 דקות לפני התחלתה, כך יהיה לכם זמן לנוח, להירגע מעט, לקרוא בפעם האחרונה את סיכומי החומר ולהתפנות לנוחיות (לא בכל בחינה מותר לצאת לשירותים ולחזור).
  • מה עושים אם חווים 'בלאק אאוט'?: כל החומר שלמדתם נעלם לפתע מזיכרונכם? נשמו עמוק, שתו מים והרטיבו מעט את הפנים. לרב, מדובר רק בלחץ שנותן את אותותיו, ולא בשכחה קבועה של חומר הלימוד.
  • סובלים מחרדת בחינות? השתתפו במהלך הסמסטר בסדנה ייחודית, המלמדת טכניקות יעילות להפגת מתחים בזמן החינה.
  • בזמן הבחינה עצמה: תכננו את הזמן מראש על מנת שתספיקו לענות על כל השאלות. אם ניתן, קראו את השאלות במלואן קודם לכן, וכך תוכלו לתכנן כמה זמן לקדיש לכל אחת מהן.

 

המכללה האקדמית תל-אביב-יפו רואה עצמה בחזית תחום ההשכלה הגבוהה, ולכן שומרת על רמה אקדמית בסטנדרטים בלתי מתפשרים, במטרה לשמור על טוהר הבחינות לצד חוויית נגישות גבוהה לסטודנט. מרכז הבחינות יסייע לשמור על יישום אחיד של נהלי המכללה בתחום בין כל בתי הספר.

 

בהצלחה!


footage_112.jpg