כניסה

חברת Equitech יזמה מפגש בנקאים מגרמניה עם בכירי בית הספר לכלכלה וניהול של המכללה כדי ללמוד על עולם ה-Fintech

|

כ-20 בנקאים מגרמניה התארחו לאחרונה באקדמית תל-אביב-יפו כדי ללמוד על הקורס ב-Fintech, המשותף לחוגים לכלכלה וניהול ולמערכות מידע. הבנקאים נפגשו עם ד"ר שירית כתב-הרץ, ראש החוג לכלכלה וניהול, ד"ר רותי גפני, ראש החוג למערכות מידע ומר עופר זוין, מרצה הקורס ההתנסותי Fintech. 


כ-20 בנקאים מגרמניה התארחו החודש באקדמית תל אביב יפו כדי ללמוד על הקורס ב-Fintech, המשותף לחוגים לכלכלה וניהול ולמערכות מידע. הבנקאים נפגשו עם ד"ר שירית כתב-הרץ, ראש החוג לכלכלה וניהול, ד"ר רותי גפני, ראש החוג למערכות מידע ומר עופר זוין, מרצה הקורס ההתנסותי Fintech.

בנקאיםגרמנים.jpg

הבנקאים הם אורחים של חברת Equitech, המקיימת שיתוף פעולה אקדמי עם המכללה. סטודנטים הלומדים בקורס ה- Fintech מבצעים בחברה התמחות מעשית ואנשי החברה מעבירים קורסים במכללה.


קורס Fintech הוא ביטוי למהפכת הקורסים ההתנסותיים ההולכת ומתרחבת במכללה ומונה כעת קרוב ל-50 קורסים במגוון תארים ומסלולים: לימוד תאורטי בלבד של תחום כמו Fintech המשתנה ומתעדכן תדיר איננו מספק. דרושה התמחות מעשית, כזו שתציב מול התלמידים והמערכת אתגרים מהחיים עצמם, תצייד אותם בכלים ממשיים להתמודדות בשוק העבודה הממתין להם מן העבר השני של התואר. קורס התנסותי מחייב פירוק לגורמים והרכבה מחודשת של מונחים שעד כה נתפסו כבלתי ניתנים לערעור: תפקידי המרצה, חומר הלימוד, גבולות הכיתה – ובמידה רבה גם המונח "תואר אקדמי".


ואכן, האורחים מגרמניה שהגיעו ללמוד על תעשיית ה- Fintech התוססת במדינה, התרשמו מדרכי הלימוד החדשניות במכללה, מהפרויקטים של הסטודנטים שפותרים בעיות אמתיות לחברות אמתיות ומהרוח היזמית של הישראלים.