כניסה

מאי FUTURE

|

10801-2_pics3.jpg

 

כן, אנחנו יודעים. זה לא פשוט לבחור מסלול לימודים, וזה לא נהיה יותר פשוט בתואר השני. מדובר בהחלטה בעלת משמעות לא רק לתקופת הלימודים אלא ממש על הקריירה שלנו שתבוא אחריה.

לא נוכל לקחת את ההחלטות האישיות האלה במקומכם – אבל בהחלט נוכל להקל עליכם בהתלבטויות: האקדמית תל-אביב-יפו מזמינה אתכם ליום פתוח, שבו תוכלו לבדוק את כל המסלולים, לשאול את כל השאלות ולקבל את כל המידע שאתם זקוקים לו כדי לעשות את הבחירה הנכונה.

אז מה מחכה לכם ביום הפתוח?

ביום שישי, החל מהשעה 09:00 בבוקר, ימתינו לכם נשיא ומנכ"ל האקדמית, כן הסגל הבכיר מכל בתי הספר וכמובן בוגרות ובוגרים שלנו שיצאו לשוק העבודה ולחיים עצמם, מצוידים ביותר ידע, יותר ניסיון ויותר כלים על מנת להתמודד עם שוק תעסוקה שמשתנה לנגד עינינו בקצב שכמוהו לא זכור.

כמוסד אקדמי שתפקידו להכשיר את אלפי הסטודנטיות והסטודנטים שעוברים דרכו לא רק לתואר אלא גם (ואולי בעיקר) ליום שאחרי התואר, בו יבקשו להשתלב בשוק התעסוקה הדינאמי, מציעה האקדמית תל-אביב-יפו תפישת לימודים ששום מוסד אקדמי אינו מציע – לימודים גבוהים בשיטת "קורסים התנסותיים".

בקורסים התנסותיים מיקום הכיתה בה לומד התלמיד את החומר עובר למספר מימדים: בשטח, במקום העבודה ובקמפוס.

בקורסים התנסותיים הידע הנרכש מגיע ממספר מקורות :מהטקסט הכתוב, מאיש המקצוע החונך את הסטודנט לאורך כל הסמסטר, מאנשים מהתעשייה ומשוק התעסוקה הרלוונטיים, מהשטח ועוד

בקורסים התנסותיים תפקיד סגל ההוראה לתווך ידע המאתגר את הסטודנטים לגבש את הבנת החומר הנלמד דרך התנסות ותהייה בשטח על התאוריות הנלמדות בכיתה.

 

עוד על הקורסים ההתנסותיים תוכלו לשמוע, כאמור, ביום הפתוח.

 

וכמובן, ביום הפתוח תוכלו לקבל ייעוץ פרטני, לקיים מפגשים אישיים עם סטודנטים, בוגרים וסגל אקדמי, להצטרף לסיור מודרך להכרת הקמפוס שלנו ועוד ועוד. בנוסף, יתקיימו באולמות השונים מפגשים ייעודיים לתארים ראשונים ושניים, כפי שמפורט כאן למטה (לצרף את הלו"ז של היום הפתוח)

 

רשמו לפניכם תזכורת: ה-25 במאי, יום שישי, 09:00 בבוקר – הזדמנות מצוינת לתכנן את העתיד שלכם כמו שאתם רואים אותו.

 

מצפים לראותכם!