כניסה

מעל 400 מועמדים השתתפו ביום הפתוח לתואר שני במדעי ההתנהגות

|

רק כ-150 סטודנטים, מתוך מאות שהגישו מועמדות, יתחילו את מסלול ה-M.A באקדמית. זה המוסד האקדמי היחיד שמציע את כל מגמות ההתמחות בפסיכולוגיה בישראל


היום הפתוח ללימודי תואר שני במדעי ההתנהגות, שהתקיים החודש באקדמית תל אביב יפו, משך אליו קהל מתעניינים גדול. למעלה מ-400 מועמדים הגיעו לשמוע על המגמות השונות ולנסות להתקבל ל-M.A יוקרתי באחד המסלולים.

 

"האקדמית תל אביב יפו היא מוסד הלימודים היחיד שמציע את כל מסלולי ההתמחות בפסיכולוגיה", הסבירה ממלאת מקום דיקן בית הספר למדעי ההתנהגות, פרופ' יונתה לוי. "מאות המועמדים מתמודדים על כ-150 מקומות ללימודי תואר שני".

הביקוש הגבוה ביותר בקרב המועמדים הוא למגמת הפסיכולוגיה הקלינית, במיקודים מבוגר וילד. בנוסף אליה באקדמית ניתן ללמוד גם ניורופסיכולוגיה שיקומית, פסיכולוגיה רפואית, פסיכולוגיה התפתחותית, פסיכולוגיה חינוכית ופסיכולוגיה תעסוקתית.

 

המשתתפים באירוע, שהיה גדול משמעותית משנים קודמות, שמעו את סיפורו של בוגר החוג לניורופסיכולוגיה שיקומית, שסיפר על לימודיו ועל עבודתו. פרופ' לוי הציגה את המרצים והמסלולים השונים והסבירה על התואר.

אלו שיתקבלו ללמוד באקדמית יבצעו במהלך התואר פרקטיקום, שיוביל אותם לאחר מכן להתמחות מעשית. האקדמית תל אביב יפו נחשבת כיום לאחד המוסדות המובילים בתחום מדעי ההתנהגות ולמוסד הגדול ביותר לתואר השני, בארץ.

 WhatsApp Image 2020-01-16 at 09.28.11.jpeg