כניסה

המסלולים שמקצרים את הדרך להשגת התואר הנכסף

|

לפעמים הדברים הטובים מסתתרים מתחת לראדר, ואנחנו כאן בשביל לספר לכם על תוכניות הלימודים החדשות, שלא רק מקצרות את הדרך להשגת התואר הנכסף, אלא גם מאפשרות לסטודנטים לשלב עבודה במשרה מלאה תוך כדי לימודים מרתקים ושוברי שגרה. כל הפרטים כאן.

 

תואר ראשון בכלכלה וניהול (BA) ותואר שני במנהל עסקים (.M.B.A) ב-4 שנים

לפעמים, כבר במהלך השנה השנייה מרגישים שרוצים להעמיק את הידע ולהגביר את הקצב כדי לסיים את המשימה הגדולה של חייכם. תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים .(M.B.A) ב-4 שנים מאפשר לסטודנטים לצאת לחיים האמיתיים ולעולם התעשייה כשהם מצויידים בתאר ראשון בכלכלה ותואר שני במנה עסקים במסלול מקוצר.

 

מה עוד מעניקה התוכנית לסטודנטים?

אפשרות לעבוד במשרה מלאה במהלך התואר: כבר בשנה השלישית מתחילים הסטודנטים את התואר השני, ובשנה הרביעית לומדים רק לתואר השני ויכולים כבר לשלב עבודה במשרה מלאה. כן, ממש ככה. לעבוד, לצבור ניסיון, להרוויח כסף וגם לסיים תואר שני.

 

השתלבות קלה: המשמעות עבור הסטודנטים היא שבשנה השלישית ללימודיהם בתואר הראשון הם משתלבים ולומדים יחד עם הסטודנטים של מנהל עסקים בתואר שני, ללא שום התאמות מיוחדות - פותח בפניהם רשת חברתית.

 

יצירת קשרים חברתיים ועסקיים: הלימודים יחד עם סטודנטים בסביבות גילאי 30-35 המגיעים עם ניסיון של כ-5 שנים בתעשייה ובשוק העבודה מעודדים קשירת קשרים מועילים מבחינה מקצועית ופותחים דלתות חיוניות בשוק העבודה.

 

מגוון קורסים: הלימודים בתוכנית הם בהיקף של 41 נ"ז במקום 54 נ"ז, ומאפשרים לבחור יותר מהתמחות אחת מבין האפשרויות הבאות: מימון/ שיווק/ אסטרטגיה, יזמות וחדשנות.

 

מי יכול להתקבל תוכנית היוקרתית?

התכנית מיועדת לסטודנטים שממוצע ציוניהם בשנתיים הראשונות של התואר הראשון עולה על 85. (ניתן להגיש מועמדות החל מממוצע של 82).


תנאי הקבלה לתכנית:
1.      עמידה ב90% מקורסי החובה בשנים א' ו- ב'.
2.      ממוצע ציונים של 85  בשנים א' וב' של בתואר הראשון (ניתן יהיה להגיש מועמדות החל מציון ממוצע של 82 נק'). 
3.      ראיון אישי עם ראש התכנית לתואר שני.
4.      על מנת לעבור משנה ג' לשנה ד' יש להציג זכאות לתואר ראשון בממוצע של 80 לפחות.
5.      עמידה בדרישות הקדם של התכנית- מתמטיקה, מבואות לכלכלה מיקרו ומאקרו, מבוא לטכנולוגיות מידע.

חושבים שאתם מתאימים ורוצים לשמוע פרטים נוספים? לחצו כאן.

 

 

0202.jpg 

הפסיכולוגיה של הספורט והפעילות הגופנית: התמחות חדשה בתואר הראשון במדעי ההתנהגות

אוהבים ספורט ומחפשים קצת מעבר? מסלול מקורי ויצירתי שמשלב בין ספורט לעקרונות פסיכולוגיים מרתקים דוגמת קבלת החלטות, ניהול רגשות, הצבת מטרות בעולם הספורט ומחוצה לו. זהו מסלול ייחודי וראשון מסוגו בארץ, המתאים למי שרוצים לשלב את אהבתם לפסיכולוגיה עם התשוקה לספורט, לעבוד עם ספורטאים על מנת לעזור להם לממש את מלוא הפוטנציאל, וכן להיות מעורבים בקהילה כמובילים תהליכי שינוי הקשורים בספורט.


המסלול בהובלת ד"ר דלית לב ארי יוקדש ליישום תיאוריות פסיכולוגיות על מנת להבין את הרגשות, המחשבות וההתנהגויות של העוסקים בספורט, ולהבנה כיצד עיסוק בספורט משפיע על ההתפתחות הפסיכולוגית, הרווחה והבריאות הנפשית והפיזית.


מה אפשר לעשות לאחר סיום התואר?

המסלול פותח דלתות רבות לעיסוק בתחומי הספורט על היבטיו השונים, כולל השתלבות באגודות ספורט, מחלקות נוער, ארגונים עסקיים ועוד. בנוסף מגדיל המסלול את הפוטנציאל התעסוקתי, מאפשר להמשיך ללימודים מתקדמים ומהווה תשתית לתחומי מחקר שונים דוגמת לימודי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית, רפואית, תעסוקתית, התפתחותית, חינוכית, מחקרית ועוד. בסיום התואר אפשר להמשיך ללימודים לתארים מתקדמים בפסיכולוגיה של הספורט והאימון הגופני בחו"ל. בנוסף ניתן לפנות לתחומים אחרים ומשיקים דוגמת לימודים לתואר שני בייעוץ ארגוני, חינוך, סוציולוגיה ועוד.

 

 לפרטים נוספים - לחצו כאן

 

תכנית לימודים לתואר שני (M.Sc.) במדעי המחשב - מסלול עם תזה

טכנולוגיה. לא משנה כמה נרדוף אחריה, היא תמיד תשיג אותנו, תתפתח בקצב מהיר ותיצור פערי ידע. אם אתם נמצאים לקראת סיום תואר במדעי המחשב ורוצים להעמיק ולהרחיב את תחומי הידע והיכולות המקצועיות שרכשתם עד כה, הנה הצעה מעניינת:  תוכנית לימודים לתואר שני במדעי המחשב במסלול עם תזה ובמתכונת גמישה, המאפשרת ללומדים לשלב לימודים עם עבודה. כך יוכלו הסטודנטים להשתלב בתפקידי מפתח בתעשייה ולצבור נסיון מעשי בתחום, ובמקביל להשלים תואר שני במסלול גמיש המתחשב בצרכיהם.   

 

מה נותנת התוכנית?

- התכנית נבנתה במתכונת גמישה, כך שמשך הלימודים יהיה בין ארבעה לשמונה סמסטרים, והזמן המירבי של הלימודים לא יעלה על ארבע שנים, ויותאם לקצב ההתקדמות של הסטודנט. כל סטודנט יעצב את תכנית לימודיו, הרכבה ומשכה באופן אישי.

 

- בהשוואה לתכנית הקיימת לתואר שני, התוכנית מאפשרת לתלמידים לעסוק במחקר, לקחת חלק בעשייה מחקרית ולהתפתח בה, תוך התנסות בלתי אמצעית במחקר. התנסות זו מאפשרת להשתלב בהמשך בתעשייה בתפקידי מפתח בתחום מחקר ופיתוח, ומהווה יתרון גדול עבור מי שמתכנן להמשיך את מסלול הלימודים לקראת התואר השלישי. 

 

​- מסלול זה מיועד למי שרוצה להמשיך בעולם האקדמי, אבל לא רק. תואר עם תזה מהווה יתרון משמעותי בתעשייה ובשוק העבודה, בו ישנה דרישה גבוהה לחוקרים. חשוב לדעת - התזה מהווה חלק גדול ומשמעותי בתואר המחקרי, ובין הנושאים שבהם תעסוק: הנדסת תוכנה, אבטחת קריפטוגרפיה, תיאוריה במדעי המחשב, בינה מלאכותית, ביג דטה, גרפיקה ממחושבת/ ראיה ממוחשבת, מערכות הפעלה, שפות תכנות. כל אחת מהתזות הנבחרות מתבצעת ברמה גבוהה, נבדקת על ידי חוקרים ועוברת ועדת שיפוט שבוחנת את העבודה על רבדיה.


לפרטים נוספים והרשמה – לחצו כאן

 

ובנוסף, עדיין ניתן להרוויח את שנת הלימודים הנוכחית: הירשמו לסמסטר האביב. לכל הפרטים - לחצו כאן או התקשרו למרכז הייעוץ והרישום בטלפון 6086*