כניסה

המסלולים שמקצרים את הדרך להשגת התואר הנכסף

|

לפעמים הדברים הטובים מסתתרים מתחת לראדר, ואנחנו כאן בשביל לספר לכם על תוכניות התארים החדשות, שלא רק מקצרות את הדרך להשגת התואר הנכסף, אלא גם מאפשרות לסטודנטים לשלב עבודה במשרה מלאה. כל הפרטים כאן.

 

תוכנית  MBA בשנה: לסיים ארבע שנים באקדמית עם שני תארים

לפעמים, קצת אחרי השנה הראשונה מרגישים שרוצים להגביר את הקצב כדי לסיים את המשימה הגדולה של חייכם קצת יותר מהר ולהשתלב כבר בתעשייה כשהמוטיבציה בשיאה. תכנית MBA בשנה לסטודנטים הלומדים בבית הספר לניהול וכלכלה נפתחה, ומציעה "דיל" שלא רק מקל על חיי הסטודנטים, אלא גם מאפשר להם לצאת לחיים המקצועיים כשהם מצוייידם בתואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים במסלול מקוצר.

 

מה עוד נותנת התוכנית לסטודנטים?

אפשרות לעבוד במשרה מלאה במהלת התואר: בשנה הרביעית לומדים הסטודנטים רק את התואר השני ויכולים כבר לשלב עבודה במשרה מלאה. כן, ממש ככה. לעבוד, לצבור ניסיון, להרוויח כסף וגם להשלים תואר שני באותה שנה.

 

השתלבות קלה: המשמעות עבור הסטודנטים היא שבשנה השלישית ללימודיהם בתואר הראשון הם משתלבים ולומדים עם הסטודנטים של מנהל עסקים בתואר שני, ללא שום התאמות מיוחדות.


אין צורך לעבור את המבחן המלחיץ ההוא: תוכנית ה-MBA חוסכת את הצורך להתקבל לתואר שני ולעשות את בחינת ה- GMAT.

 

יצירת קשרים: הלימודים עם סטודנטים בסביבות גילאי 30-35 המגיעים עם ניסיון של כ-5 שנים בתעשיות שונות, לא רק מעודדים קשירת קשרים מועילים מבחינה מקצועית, אלא גם פותחים דלתות חיוניות בשוק העבודה.

 

מגוון קורסים: הלימודים בתוכנית ה-MBA הם רק בהיקף של 41 נ"ז במקום 54 נ"ז, ומאפשרים לבחור יותר מהתמחות אחת מבין האפשרויות הבאות: מימון/ שיווק/ אסטרטגיה, יזמות וחדשנות.

 

מי יכול להתקבל תוכנית היוקרתית?

התכנית מיועדת לסטודנטים שממוצע הציונים שלהם בשנתיים הראשונות של התואר הראשון עולה על 85, אך ניתן להגיש מועמדות החל מממוצע של 82.


תנאי הקבלה לתכנית:
1.      עמידה ב90% מקורסי החובה בשנים א' ו- ב'.
2.      ממוצע ציונים של 85  בשנים א' וב' של בתואר הראשון (ניתן יהיה להגיש מועמדות החל מציון ממוצע של 82 נק'). 
3.      ראיון אישי עם ראש התכנית לתואר שני.
4.      על מנת לעבור משנה ג' לשנה ד' יש להציג זכאות לתואר ראשון בממוצע של 80 לפחות.
5.      עמידה בדרישות הקדם של התכנית- מתמטיקה, מבואות לכלכלה מיקרו ומאקרו, מבוא לטכנולוגיות מידע.
חושבים שאתם מתאימים ורוצים לשמוע פרטים נוספים? פנו למשרד המרשם בטלפון  03-6803333

 

 

0202.jpg 

תכנית לימודים לתואר שני (M.Sc.) במדעי המחשב - מסלול עם תזה

טכנולוגיה. לא משנה כמה נרדוף אחריה, היא תמיד תשיג אותנו, תתפתח בקצב מהיר ותיצור פערי ידע. אם אתם נמצאים לקראת סיום תואר במדעי המחשב ורוצים להעמיק ולהרחיב את תחומי הידע והיכולות המקצועיות שרכשתם עד כה, הנה הצעה מעניינת:  תוכנית לימודים לתואר שני במדעי המחשב במסלול עם תזה ובמתכונת גמישה, המאפשרת ללומדים לשלב לימודים עם עבודה. כך יוכלו הסטודנטים להשתלב בתעשייה ולצבור נסיון מעשי בתחום, ובמקביל להשלים תואר שני במסלול גמיש המתחשב בצרכיהם.   

 

מה נותנת התוכנית?

- התכנית נבנתה במתכונת גמישה, כך שמשך הלימודים יהיה בין ארבעה לשמונה סמסטרים, והזמן המירבי של הלימודים לא יעלה על ארבע שנים, ויותאם לקצב ההתקדמות של הסטודנט. כל סטודנט יעצב את תכנית לימודיו, הרכבה ומשכה באופן אישי.

- בהשוואה לתכנית הקיימת לתואר שני, התוכנית מאפשרת לתלמידים לעסוק במחקר, לקחת חלק בעשייה מחקרית ולהתפתח בה, תוך התנסות בלתי אמצעית במחקר. התנסות זו מאפשרת להשתלב בהמשך בתעשייה בתפקידי מפתח בתחום מחקר ופיתוח, ומהווה יתרון גדול עבור מי שמתכנן להמשיך את מסלול הלימודים לקראת התואר השלישי. 


לפרטים נוספים והרשמה – לחצו כאן