כניסה

כמה מילים מלילך - מרץ 2016

|

כל מה שאתה עושה לזולתך, אתה עושה אף לעצמך." אריך פרום


 

שלום רב,


 

האקדמית תל אביב יפו לא באה רק להקנות ידע, מקצוע והשכלה לסטודנטים. אחד העקרונות המנחים והחשובים ביותר בפעילותנו הוא הקשר עם הקהילה שעוטפת אותנו, תושבי יפו ודרום תל אביב - טיפוח הקשרים עם התושבים, חיזוק והעצמה של אוכלוסיות מוחלשות ושילוב בין הידע הנרכש בתוך הכיתות וחדרי ההרצאות לבין נתינה ופעילות בקרב הקהילה. כולנו נרתמנו למען מטרה זו - סגל מרצים, סגל מינהלי, סטודנטים ובוגרים.


 

אני שמחה החודש להביא לכם שתי דוגמאות לבוגרות שלנו, שמיזגו שני עולמות ויצרו חיבור בין הידע שרכשו בלימודים לבין תחושת שליחות ונתינה


 

אילנה מולקנדוב, בוגרת בית הספר למדעי ההתנהגות, הקימה דרך החממה ליזמות חברתית-עסקית את המשחקיה על הספקטרום, מיזם המפעיל חללי משחקים לילדים על הספקטרום האוטיסטי יוצר עבורם ועבור הוריהם סביבה בטוחה, מקבלת ותומכת


 

טליה שיאון, אף היא מבית הספר למדעי ההתנהגות, החלה במהלך הלימודים להתנדב ולהדריך במרכז של עמותת אנוש בפלורנטין. כיום היא מנהלת המרכז במשרה מלאה ומנצחת על שורה של פעילויות חברתיות ותומכות לאוכלוסיות של משתקמים ופגועי נפש, ובין היתר יזמה פרויקט מרתק עם ד"ר רביד דורן מהאקדמית.


 

לקראת יום האישה הבינלאומי החל השבוע: אחוז הנשים המנהלות בעולם נמוך מאוד. זה הזמן להדגיש מחדש מהן יתרונותיהן של מנהלות על פני מנהלים.


 

ולסיום, אני מזמינה את כולכם ליריד התעסוקה השנתי של האקדמית תל אביב-יפו, אשר ייערך ב-9.5.201. היריד מהווה הזדמנות בשבילכם לפגוש במגרש הביתי שלכם מספר גדול של בוגרים וסטודנטים.


 

קריאה נעימה!