כניסה

בואו להוביל את הממשל הדיגיטלי בישראל!

|

ישראל, מדינת ההייטק, מתחדשת במגוון רחב של פרויקטים דיגיטליים המוטמעים ברשויות העירוניות ובמשרדי הממשלה. אתם מוזמנים לקחת בזה חלק!  

 

למדו כיצד להוביל ולנהל בהצלחה יוזמות ממשל מבוססות טכנולוגיה במגזר הציבורי.

 

עדין מתלבטים איזה תחום ללמוד לתואר ראשון?

 

אנו שמחים להציג בפניכם את התוכנית החדשה בביה"ס לממשל וחברה באקדמית תל אביב יפו - תואר ראשון B.A. בחברה ופוליטיקה במסלול בניהול הממשל הדיגיטלי. התוכנית מהווה כניסה מהירה מהלימודים לתואר ראשון, להשתלבות במשרדי הממשל המרכזי והמקומי. 

 

אילו מהפכות דיגיטליות תוכלו להוביל לאחר סיום התואר?

 

  •  עיר חכמה  - תהיו שותפים לבניית העיר החכמה המאופיינת בשיפור השירות לתושב, יכולת הניהול והפיקוח תוך התייעלות וחסכון במשאבים  באמצעות טכנולוגיות מתקדמות. בעוד פחות מעשור כל הפעילות העירונית תנוהל בעזרת טכנולוגיות דיגיטליות. הפרויקטים אשר מתחילים להתעורר לחיים בשנים אלו, ינוהלו על ידי מובילים דיגיטליים כמוכם, שיסייעו להטמיע את הרעיונות החדשניים ולהפוך אותם למציאות
  •  ישראל דיגיטלית  תהיו חלק  ממיזם ממשלתי השואף לרתום ולמנף את ההזדמנות הטמונה במהפכה הדיגיטלית ובהתקדמות טכנולוגיות המידע והתקשורת לטובת צמיחה כלכלית מואצת, צמצום פערים והפיכת הממשל לחכם, מהיר, ידידותי לאזרחים ומוביל עולמי בתחום הדיגיטלי.
  •  ממשל זמין  בואו להיות שותפים בהקמת תשתיות כלל ממשלתיות המסייעות למשרדי הממשלה להעניק שירותים לציבור במגוון ערוצים, תוך צמצום הבירוקרטיה וייעול תהליכי העבודה.
  • דוברות דיגיטלית - קבלו את הכלים לסייע לנבחרי הציבור בניהול הרשתות החברתיות והקשר עם הבוחר, תוך שמירה על שקיפות מלאה, ובהתמקדות על בניית אסטרטגיה תקשורתית בעולם הדיגיטלי.

 social-network-communication_1325-56.jpg

האם אני צריך להיות "גאון" במתמטיקה או מתכנת?

 

לא ולא. הלימודים בתואר אינם מתמקדים בתחום הטכנולוגי, אלא מעניקים לכם את הכלים הדרושים לביצוע מהפכה טכנולוגית, תוך הכרות מעמיקה עם הדרך בה מנוהלים משרדי הממשלה והרשויות המקומיות, הכרות עם ניהול הידע במשרדים השונים, כלים בסיסיים בניהול טכנולוגי - ומעבר לכל בניית הכישורים הדרושים להובלת כל פרויקט - קטן כגדול.

 

מהן דרישות הקבלה לתואר בהתמחות בניהול הממשק הדיגיטלי?

 

דרישות הקבלה לתואר זה נמוכות מהנדרש למרבית התארים המשיקים לתחום הטכנולוגי. בגרות עם ממוצע ציונים של מעל 75 וכן ציון בבחינה הפסיכומטרית העולה על 500 נקודות.

 

תואר פלוס

 

על מנת שתוכלו לנהל את ההתחדשות הטכנולוגית במשרדי הממשלה, נעניק לכם לצד הידע התאורטי גם מגוון רחב של כלים מעשיים לחיים: תכניות אימון (קואצ'ינג) שיוכלו בעתיד להקנות לכם תעודת מאמן (בהכשרה נוספת), כלים להתמודד באופן מושכל עם התנגדויות ותעודת מוביל דיגיטלי מטעם הלשכה לטכנולוגיות המידע.

 

והמחיר?

 

שכר הלימוד של תואר ראשון באקדמית תל אביב, אחת מארבע המכללות היחידות בישראל המוכרות על ידי המועצה להשכלה גבוהה, הוא אוניברסיטאי (מחירו נמוך משמעותית מתואר הנלמד במכללות ברחבי הארץ).

footage_12.jpg

 

לקבלת מידע נוסף על התוכנית היחודית, הנלמדת רק באקדמית תל אביב יפו, השאירו את פרטיכם בטופס המצורף, ואחד מנציגינו ישוב אליכם בהקדם לתיאום פגישת ייעוץ:


http://bit.ly/2oCSVrx