כניסה

כמה מילים מלילך

|

שלום רב,


 

 

שאלה שמעסיקה כמעט כל סטודנט ובוגר היא העתיד המקצועי - איך יוצרים קריירה מוצלחת? מה הקשר בין בחירת עבודה לקריירה, איך מזהים בזמן את ההזדמנות לקריירה מוצלחת, איך בונים נכון את היחסים במקום העבודה שיאפשרו לנו להתקדם, או בקיצור: איך להצליח?
הבוגרים שלנו משתפים אותנו החודש בסיפורים האישיים שלהם, שמהם, אנו מקווים, תוכלו להפיק ערך מוסף חשוב.


 

בוגרי בית הספר לכלכלה וניהול, שהתברגו במשרות בכירות במגזר הפיננסי, ההייטק והמגזר הציבורי, הגיעו לכנס הבוגרים ונתנו לסטודנטים עצות חשובות ומועילות על התברגות נכונה במקום העבודה הנכון בזמן הנכון.


 

עמית אהרנסון, בוגר לימודי ממשל וחברה, עשה תפנית מעניינת ובנה לעצמו מוניטין כבלוגר אוכל מוביל ובעל השפעה ויוצר שילוב מעניין וייחודי בין הלימודים לבין האהבה לאוכל.


 

שלושה בוגרים שלנו  -  אחת מהן, רומי קנטי, משמשת כמנהלת החממה ליזמות עסקית-חברתית - שותפים לפרויקט חברתי ייחודי, פרויקט אריאל, המטפל בנוער בסיכון באמצעות גינון טיפולי.

 

כבכל שנה גם השנה נקיים יריד תעסוקה באקדמית . היריד יתקיים ב9.5.16 הרשמת מעסיקים החלה. אם אתם או מקום העבודה שלכם מחפשים עובדים איכותיים ומוכשרים - זה הזמן! להרשמה.


 

ולסיכום, החודש הראשון של השנה מוקדש כולו לקביעת יעדים לשנה החדשה, מה ההישגים שנרצה להגיע אליהם ואיך נצליח לממש אותם. לשם כך, חייבים גם ללמוד מהכשלונות ומהמכשולים שנתקלנו בהם בשנה שחלפה. איך הופכים כישלון להצלחה? כמה עצות.

 


 

קריאה נעימה,

לילך.

lilah@mta.ac.il