כניסה

יום פתוח באקדמית - מחכים לכם!

|


ב-25 בינואר יוצגו בפניכם הקורסים ההתנסותיים שמובילה האקדמית, המגדירה את הלימודים מחדש. במהלך היום תקבלו את כל התשובות והמידע שאתם זקוקים לו אודות התארים, מסלולי הלימוד, הדגש על הלימודים בשטח והקורסים ההתנסותיים. תוכלו להיפגש עם המרצים, הסטודנטים והבוגרים


ביום שישי, ה-25 בינואר, החל מהשעה 9:00 בבוקר, מארחת האקדמית תל-אביב-יפו צעירות וצעירים המבקשים לעצב את עתידם – האישי והמקצועי – באופן המיטבי, ולבחור את התואר ומסלול הלימודים בו יצעדו בשנים הקרובות._U2A5827.jpgלפני 25 שנים התחולל מפץ בתחום ההשכלה הגבוהה בישראל: לראשונה נפתחה ההשכלה הגבוהה אל כלל שכבות האוכלוסייה.

כחלוצת המהפכה, האקדמית ממשיכה לשקוד על שמירת המוניטין שלנו כמוסד איכותי להשכלה גבוהה, המשלב רמה אקדמית גבוהה, יחס אישי לסטודנטים, הקפדה על מדיניות הדלת הפתוחה ושמירה על כיתות לימוד קטנות, המאפשרות לכל סטודנטית וסטודנט לשמוע – ולהישמע.

כמה סמלי, ששנת ה-25, אותה אנו מציינים כעת היא גם השנה שבה אנו מניעים תהליך היסטורי נוסף, שעתיד להגדיר מחדש את תפקידה של ההשכלה הגבוהה: להבטיח שלאחר שתסיימו את לימודיכם  - תצאו מוכנים עם ניסיון התנסותי כדי להשתלב בשוק העבודה, לזהות שינויים ולהשתלב בהם, להוביל תהליכים בחברה שאתם עובדים בה – ואחר כך לשנות את המציאות.

 

ב-25 בינואר, תוצג בפניכם מהפכת הקורסים ההתנסותיים שמובילה האקדמית, המגדירה את הלימודים האקדמיים מחדש. מהלך היום תקבלו את כל התשובות והמידע שאתם זקוקים לו אודות התארים, מסלולי הלימוד החדשים, הדגש על הלימודים בשטח, מעבר לגבולות הכיתה המסורתית, המפגש המתמיד במהלך הלימודים עם מעסיקיכם הפוטנציאליים ביום שלאחר קבלת התואר ועוד. כמו כן, תוכלו להיפגש עם מרצים, סטודנטים ובוגרים שישמחו לספר לכם על החוויה שלהם.


חידוש נוסף לסטודנטיות והסטודנטיות שלנו הוא פתיחתם של מעונות הסטודנטים:

המעונות, שבנייתם תושלם עד לפתיחת שנת הלימודים, יכילו מעל ל-400 מיטות ויאפשרו לסטודנטים ליהנות ממתחם מגורים מודרני ובסטנדרט גבוה, שיספק את התנאים המושלמים לחיי חברה מהנים ואווירת לימודים פורה. הסטודנטים יוכלו לבחור להתגורר באחד מטיפוסי דירות שונים שמיועדים למגורי יחידים, מגורי זוגות או מגורי שותפים. 

 

יום פתוח הוא הזדמנות פז עבורכם להעמיק, לשאול ולקבל את כל התשובות על מנת לבצע בסופו של יום את הבחירה הנכונה והמושכלת ביותר עבורכם. הנחה בגובה 50% בדמי הרישום תינתן לנרשמים במקום.

 

לצפייה בלו"ז המלא של היום הפתוח הקליקו כאן