כניסה

Zoom אין, Zoom אאוט

|

הרצאות וכינוסים באמצעות תוכנת Zoom ודומיה לא חייבים להיות עוד מאותו הדבר, והצלחתם תלויה במידה רבה במרצה ובנושא. אספנו לכם שלוש הרצאות Zoom מרתקות שהתקיימו באקדמית בעת האחרונה – אל דאגה, ההרצאות הוקלטו! בזמנכם החופשי מוזמנים להכנס ולהקשיב:


הרצאה מוקלטת: כלכלה משתפת בימי קורונה / מרצה: ד"ר צפריר בלוך דוד

ההרצאה עוסקת במודל הכלכלה המשתפת והרלוונטיות שלו למצבי משבר. מודל הכלכלה המשתפת מאפשר לעבוד בצורה רשתית וליצור שירותים ומוצרים בקצב שגדל אקספוננציאלי.

להרצאה>>

 

הרצאה מוקלטת: העובד הנייד בעידן הדיגיטלי/ מרצה: ד"ר אמיר עציוני

ד"ר עציוני הינו מרצה בבית הספר לניהול וכלכלה ומומחה בתחום כלכלת רשת והתנהלות אסטרטגית של פירמות בעידן הדיגיטלי.

בעוד שהטכנולוגיה מאפשרת מזה זמן לבצע שינוי משמעותי בצורת העבודה ל"עובד הנייד", הרי שדווקא המשבר הנוכחי ואי היכולת להגיע למקום העבודה, היא זו שמייצרת את "האירוע הכופה" אשר מכריח את העולם העסקי להתמודד עם שינוי זה.

להרצאה>>


הרצאה מוקלטת: מדיניות כלכלית לתקופת הקורונה / מרצה: סני זיו

משבר הקורונה מתפתח כאחד המשברים הכלכליים הגדולים של העשורים האחרונים. בהרצאה נסקור את ההתפתחויות הכלכליות הצפויות בשנת 2020 ושנת 2021 לאור התפתחות משבר הקרונה תוך השוואה של המשבר הכלכלי למשברים קודמים (2008/2009 ו-2001/2002) ונשרטט את המדיניות הכלכלית האופטימלית לתקופת המשבר

להרצאה>>

 

וטעימה מההרצאות הנוספות שהתקיימו בחודש האחרון באקדמית:

עסקים עם סין בעידן הנוכחי


ב-8.6.2020 התקיים מפגש Zoom לחברי מועדון השקעות, לסטודנטים מביה"ס לניהול וכלכלה, לסגל אקדמי ומנהלי.

במפגש הרצה מר טל רשף, מומחה לפעילות מול שווקים מתעוררים בעולם, מחבר הספר "המדריך הישראלי לעסקים בסין" ועורך המדריך ליבואן מסין של אגוד לשכות המסחר. לשעבר חוקר תרבויות באוניברסיטת ת"א ובסורבון – פאריז, ובעל טור ב-ynet היום יועץ, מכשיר עובדים ומרצה למו"מ, ניהול עובדים, הכנה לרילוקיישן, שיווק ויבוא מול שווקים מתעוררים לחברות ישראליות הפועלות בעולם.

 

משבר האקלים בצל משבר הקורונה


הרצאת אורח של גדעון בכר שגריר, שליח מיוחד לשינויי אקלים וקיימות במשרד החוץ, כותב, מלמד ומרצה רבות בנושא משבר האקלים. ההרצאה הועברה במסגרת בית הספר לממשל וחברה, הסמינר "הבטחות צריך לקיים".

 

איך לא לפספס את ההזדמנות לקריירה במשבר הקורונה


ההרצאה הועברה על ידי מר אסף לוכסמבורג, מומחה לפיתוח עסקי, חדשנות ויזמות.

 

סדנה: לפצח את הלינקדאין


הסדנה התקיימה בשני חלקים, במהלכם למדו המשתתפים על בניית הפרופיל האישי ופרופיל החברה, וכיצד להפוך אותו לאפקטיבי באמצעות מיתוג נכון; לאחר מכן למדו המשתתפים על פלטפורמת  LinkedIn כאמצעי לחיפוש עבודה ויצירת נטוורקינג.

 

אם פספסתם את ההרצאות ה-Zoom האלה – לא נורא: בשבועות הקרובים יתקיימו הרצאות נוספות, לא פחות מעניינות. מוזמנים להתעדכן כל העת באתר ובפייסבוק של האקדמית.

נמשיך לעדכן!