כניסה

היום הפתוח באקדמית: בואו ללמוד - היכן ללמוד

|

​למתלבטים, למעוניינים לחזור אל ספסל הלימודים, לאלה שכבר יודעים מה הם הולכים לעשות כשיגדלו וגם לאלה שאין להם מושג, היום הפתוח של האקדמית תל-אביב-יפו 2020 כאן – כדי לעשות לכם סדר וגם כדי להזכיר לכם, שהשכלה גבוהה איכותית נמדדת ביום שבו היא מסתיימת ואתם יוצאים אל עולם העבודה. לא תבואו להקשיב?


ההרשמה לשנת הלימודים הבאה נפתחה ואתה הימים הפתוחים במוסדות השונים להשכלה גבוהה. המטרה שלכם: לעשות שיעורי בית הכרחיים בטרם תחליטו היכן ללמוד, או בקיצור - ללמוד היכן ללמוד.

ביום שישי, 31.1, החל מהשעה 9:00 בבוקר, מתקיים באקדמית תל-אביב-יפו יום פתוח עבור כל מי שמבקשים לעצב את עתידם – האישי והמקצועי – באופן המיטבי, ולבחור את התואר ומסלול הלימודים בו יצעדו בשנים הקרובות.

 

ימים פתוחים טומנים בחובם אינפורמציה חשובה מאין כמותה – החל מהאווירה בכל קמפוס, דרך תוכן הלימודים לתארים השונים, נבחרת סגל המרצים ועד למגוון ההתמחויות ותוכניות הלימוד העומדות בפנינו.


אבל האם שמעתם על מהפכת הקורסים ההתנסותיים שמובילה האקדמית תל-אביב-יפו?

הקורסים ההתנסותיים הנם שיטת לימוד ייחודית ופורצת דרך, המלבישה את התיאוריות בבגדי עבודה ומאתגרת אותן עם המציאות שמחכה לסטודנטים מחוץ לכיתה ולקמפוס. באמצעות הקורסים ההתנסותיים - ההשכלה הגבוהה עוברת עדכון בהתאם לשוק העבודה אליו עתידים להשתלב בוגרות ובוגרי האקדמית. 

הקורסים ההתנסותיים מזינים את הסטודנטים בידע המגיע ממספר רב של מקורות, אקדמיים ומעשיים, מעניקים לסטודנטים את הכלים לרכישה ועיבוד של ידע חדש במציאות משתנה תמידית. סט כזה של כלים יהווה יתרון בולט אשר יאפשר השתלבות מוצלחת בשוק העבודה, תוך מתן תרומה שאין שנייה לה לקהילות רבות בחברה הישראלית.


מהפכת הקורסים ההתנסותיים עתידה להגדיר מחדש את תפקידה של ההשכלה הגבוהה: להבטיח שלאחר שתסיימו את לימודיכם  - תצאו מוכנים עם ניסיון התנסותי כדי להשתלב בשוק העבודה, לזהות שינויים ולהשתלב בהם, להוביל תהליכים בחברה שאתם עובדים בה – ואחר כך לשנות את המציאות.

 

במידה רבה, היום הפתוח באקדמית תל-אביב-יפו יאתגר מונחים, שעד כה נחשבו לכאלה שאין עליהם עוררין: גבולות הכיתה, תפקיד המרצה, מקורות הידע – ובמידה רבה נאתגר יחד את הגדרתו ותפקידו של תואר אקדמי במציאות הנוכחית.

וזו כשלעצמה סיבה טובה להגיע אלינו, להקשיב, לשאול, להתייעץ ולהגדיר את העתיד שלכם – מחדש.

OKN_3269-452.jpg

 

חידוש נוסף לסטודנטיות והסטודנטים שלנו הוא פתיחתם של מעונות הסטודנטים:

 

המעונות, שנפתחו השנה, מכילים מעל ל-400 מיטות ומאפשרים לסטודנטים ליהנות ממתחם מגורים מודרני בסטנדרט גבוה, אבזור מלא ובמחירי שכירות אטרקטיביים במיוחד – סמוך לשוק הפשפשים ומתחם נגה. כל אלה יעניקו את התנאים המושלמים לחיי חברה מהנים ואווירת לימודים פורה.

OKN_2413-244.jpg

 

יום פתוח הוא הזדמנות פז עבורכם לפגוש פנים אל פנים את סגל המרצים והמרצות, בוגרות ובוגרי האקדמית, סטודנטיות וסטודנטים וכמובן יועצות לימודים מקצועיות. כך תוכלו להעמיק, לשאול ולקבל את כל התשובות על מנת לבצע בסופו של יום את הבחירה הנכונה והמושכלת ביותר עבורכם. הנחה בגובה 50% בדמי הרישום תינתן לנרשמים במקום.

 

אנו מזמינים אתכם להקליק כאן לשאלות ולכל הפרטים אודות היום הפתוח וההרשמה