כניסה

מסיבות יום העצמאות - לאן יוצאים?

|

פעם היינו חוגגים את יום העצמאות עם מעגלי הורה, שירה בציבור בליווי אקורדיון וכמובן זיקוקי דינור במרכז המסחרי ועוד קצת מעגלי הורה.
והיום? עדיין חוגגים… אבל קצת, רק קצת, אחרת. עוד לא מסודרים ליום העצמאות? אל דאגה, יש מספיק מקום במעגל לכולם. יש חגיגה, אומרים בעיר מסיבה. בין אם אתם חובבי רייבים, אוהבים אייטיז, דיפ האוס או פאנקי, מועדון צפוף או מסיבת גג אקסקלוסיבית - זה יום העצמאות של כ-ו-ל-ם. רוצים לדעת מה חם בעיר תל אביב-יפו ביום העצמאות? בבקשה


 

רייב כחול לבן


 

סטודנטי כל המוסדות - התפקדו! זאת המסיבה בשבילכם!
אגודות הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב, המכללה למנהל, סמינר הקיבוצים, אפקה, בר-אילן, מכללת לוינסקי, מכללת וינגייט, הקריה האקדמיה אונו, המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת-גן, האוניברסיטה הפתוחה, האקדמית תל-אביב יפו, המרכז האקדמי פרס ומכללת שנקר מתאחדות לרייב עצמאות שכמותו לא היה עם  הדיג'ייז איתיק יצחקי ובן אזולאי, תום דוידסון, Funkeepers, Shayman, ו-Undercover.
איפה רוקדים:  רחבת סוראסקי - אוניברסיטת תל אביב
כמה משלמים: 65 שקלים לסטודנט מהמוסדות המשתתפים, 85 שקלים לאורח 

רייב עצמאות של הבוטלג והברזילי 


 

אוהבים את הווייב הפרטי והמיוחד שלכם? כמו כל שנה, המסיבה האקסקלוסיבית של הברזילי קרו ומועדון הבוטלג נותנים לאוהבי ההאוס והטכנו מעדן עצמאות.
דיג'יי Move D, שנחשב לאחד מאמני ההאוס והטכנו המוערכים והמבוקשים באירופה. כוכבי העל המקומיים Red Axes וצמד הרזידנטים של הברזילי D'eepa & Biri יחממו את האווירה עם זיקוקים מהרמקולים.
איפה רוקדים? גלריה מאירהוף - דובנוב 8, תל אביב
כמה משלמים? 60-90 שקלים, תלוי מתי תבואו ואם נרשמתם באיוונט בפייסבוק. הרשימות ייסגרו ב-21:00 ביום האירוע


 

אלפאבית ואי בודד מאחדים כוחות

ggg20123614_0975000_0_.jpg
 

לאוהבי אפטרים ואור יום, ומי שלא מתכנן לנפנף, בואו להינטש על האי הבודד! בחצר האומן 17, מסיבת צהריים מרימה ומוארת לכל סצינת האנדרגראונד:  Alek Lee, Shame on us, Red Axes, Yogo & Egozy, וHectick & Asaf Samuel, ואילו בפנים יחכו לכם Dot, Ofri Goffer, Stephan Bazbaz, TV.OUT ועוד.


 

איפה רוקדים? האומן 17, תל אביב.
כמה משלמים?  40-60 שקלים עד ה-11 במאי, תלוי מתי נרשמתם. מומלץ להירשם באירוע בפייסבוק מבעוד מועד, כרטיסים בקופה יימכרו על בסיס מקום פנוי.


 

היפ הופ עצמאי בפסאז':

 

עצמאות בגרוב! בערב יום העצמאות הפסאז' מארח על העמדה את יובל מדינה, JUICEY$AP ומאג'ימאן. יו, יו, יו.

איפה רוקדים? פסאז' - אלנבי 94, תל אביב

חוגגים בגן הסלעים:

רוצים להתחכך בסלבס? החתול והכלב בשיתוף עם חברת סיאט מרימים הפקת עצמאות לאורך כל היום, עם הדיג'ייז סולומון וגיא מנצור שירימו את גן הסלעים בפארק הירקון לשמיים.

איפה רוקדים? גן הסלעים, פארק הירקון, תל אביב
כמה משלמים: 145 ש"ח במוקדמות.


 

והעיקר - חג שמח, מדינת ישראל!