כניסה

עוזרים לכם להצליח - הכירו את המרכז לניהול קריירה באקדמית

|

אם גם אתם מחפשים בשלב זה של החיים דרך טובה להרוויח כסף, מה יותר טוב מלמצוא עבודה שתוכלו לשלב בעתיד עם לימודים כשתהיו סטודנטים. כל מה שצריך זה עבודה במשמרות כדי לא לפגוע בלימודים ואתם מסודרים.


 

אם אתם חושבים שאפשרויות מציאת העבודה לסטודנטים וסוגי העבודות מוגבלים אך ורק למודעות דרושים שיתפרסמו בפייסבוק או באתרי השמה, חשוב, עוד לפני תחילת הלימודים, שתכירו את המרכז לניהול קריירה וקשרי בוגרים באקדמית.


 

מטרת המרכז לספק מענה מקצועי בנושאי קריירה, תוך מתן כלים יישומים לאוכלוסיות היעד ויסייע בהשתלבותם בהצלחה בשוק העבודה התחרותי.


 

לילך כהן פדרובסקי, מנהלת המרכז, מספרת עוד על פעילותו:

 

"האקדמית תל אביב-יפו בתפיסתה רואה חשיבות רבה בהכנתכם לעולם העבודה. לא רק מצוינות אקדמית אלא גם ידע מקצועי שיכשיר ויכין אתכם ליום המחר עם  סיום לימודיכם.


 

מציאת עבודה שתתאזן עם דרישות הלימודים היא בהחלט דבר מורכב. ישנם הפתרונות הקלאסיים המוכרים לכל סטודנט, שהם עבודה במשמרות במלצרות או בדיילות או במכירות. מקורות לחיפוש עבודה הם לרוב דרך חברים, או פרסומים בפייסבוק ובפורטלים יעודיים.


 

המרכז לניהול קריירה וקשרי בוגרים מציע לבוגרים ולסטודנטים שירותי ניהול קריירה, כנסים מקצועיים והזדמנות ליצירת נטוורקינג. במסגרת המרכז יקבלו הסטודנטים והבוגרים כלים יישומיים אשר יסיעו בהשתלבותם בהצלחה בשוק העבודה התחרותי. 

במהלך השנה מקיים המרכז הרצאות לסטודנטים בנושאים קשורים הקשורים לעולם העבודה - מיתוג עצמי, רשתות חברתיות ככלי לחיפוש עבודה, הכנה למרכזי הערכה, תפקיד ראשון בהייטק ועוד.


 

אנו מקיימים פאנלים של בוגרי המכללה לפי בתי ספר למפגשים עם הסטודנטים. בפאנלים הבוגרים מספרים לסטודנטים על השתלבותם בשוק העבודה, על תארים מתקדמים שעשו וטיפים להצלחה בקריירה. לאורך השנה אנן מקיימים מפגשי זרקור עם מעסיקים המחפשים  להעסיק סטודנטים מהמכללה. במפגשים אלה הסטודנטים פוגשים את עולם התעסוקה ומקבלים הצעות עבודה.
השנה חנכנו שירות חדש באקדמית-מפגשים אישיים לקבלת משוב על קורות החיים שלהם.
השירות הוא פרי שיתוף פעולה של האקדמית וחברת מנפאואר. 

חלק מהסטודנטים בוחרים לעסוק בעבודות שנוחות להן מבחינת השעות כגון מלצרות, מוקדי שירות לקוחות, דיילות אויר ועוד. אולם, רבים מהסטודנטים בוחרים כבר בשנה השנייה להתחיל ולצבור ניסיון במשרות הקשורות לתחום הנלמד , על מנת לסיים את הלימודים עם תואר אקדמי נחשב אך גם עם ניסיון.
בין המשרות האפשריות אפשר למצוא: משרות פיתוח ג'וניור,רכזי בקרת אשראי, משרות הדרכה, משרות יישום והטמעת מערכת, ייעוץ וביקורת בתחום ניהול סיכונים בחברות פיננסית, רכזי גיוס המשרה חלקית ועוד.


 

לאקדמית קשר חזק עם התעשייה. באתר האקדמית מתפרסמות ומתעדכנות כל העת משרות המיועדות לסטודנטים ולבוגרים.


 

כחלק מהקשר עם התעשייה, לקחנו שנה שעברה סטודנטים מבית הספר לניהול וכלכלה לסיור בבית השקעות, שם הם פגשו מנהלי מחלקות, סיורי בחדרי מסחר וראו את הפעילות האמיתית בשטח. כך חיברנו בין פרקטיקה לבין תיאוריה.

 

untitled.png 


 

מדי שנה, בחודש מאי, אנו עורכים יריד תעסוקה שנתי גדול בהשתתפות חברות מובילות במשק. בשנה החולפת היריד מנה 65 חברות. מלבד החברות, מגיעים ליריד - וזה ייחודו! - גם בוגרים שלנו שהשתלבו במשרות מפתח בתעשיות שונות, משמשים בתפקידים בכירים ומחפשים את דור ההמשך מהאקדמית להשתלב בחברות אותן הם מייצגים ולתת להם כלים שימושיים מניסיונם האישי והמקצועי.


 

שיהיה לכם בהצלחה!