כניסה

הבוגרים שלנו ממשיכים להצליח!

|

"אתם תגיעו רחוק" - שמעתם את זה כמה פעמים בצמתים מרכזיים בחיים, נכון? הבוגרים שלנו מוכיחים שוב ושוב, שבמקרה שלהם אין זאת קלישאה.
כחלק מהקשר ההדוק שלנו עם קהילת הבוגרים של האקדמית-תל-אביב-יפו, אנחנו שמחים כל פעם מחדש להתעדכן על בוגר/ת נוספ/ת בתפקיד בכיר במגוון שלם של מגזרים. כל מינוי כזה מוכיח לנו שזאת לא סתם אמירה - בשבילם זאת מציאות!


 

כדי שתשמחו גם אתם קצת איתנו, ריכזנו לכם מקצת מהידיעות על בוגרים של האקדמית שהתברגו לתפקיד מפתח ו/או ביצעו מהלך עסקי ראוי לציון
===

 

 

גל אביב, בוגר בית הספר למדעי המחשב, מונה לתפקיד סמנכ"ל פיתוח טכנולוגי בחברת אינטראקטיב, המתמחה בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות בתחום הפרסום הדיגיטלי במובייל. גל נמצא בחברה כבר שלוש שנים וכעת התקדם לתפקיד בכיר.

galaviv.jpg
 

סיסקו העולמית רוכשת את הסטארט־אפ קלאודלוק (CloudLock), שהוקם על ידי ישראלים, בסכום של 293 מיליון דולר. אחד משלושת מייסדי החברה, לצד גיל צימרמן וצחי שפסה, הוא רון זלקינד. רון הוא בוגר  בית הספר למדעי המחשב באקדמית ת"א־יפו וגם הוא בוגר ממר"ם ושירת ביחידות טכנולוגיות בחיל האוויר. לפני קלאודלוק עבד באינטרווייז שנרכשה על ידי AT&T.
קלאודלוק מפתחת טכנולוגיות אבטחה ליישומים ארגוניים מבוססי ענן, שמתבססת על API, מבוסס ענן (Cloud-Native).


 

ענף ההשקעות של סיסקו היה מעורב גם בגיוס המוצלח של הסטארטאפ הישראלי GuardiCore (גרדיקור), שמפתח פתרונות אבטחה פנימיים למרכזי מחשוב. גרדיקור הודיעה על גיוס 20 מיליון דולר בסבב גיוס שני.
מייסדי גרדיקור הם דרור סלעי, אריאל צייטלין ופבל גורביץ', אף הוא בוגר בית הספר למדעי המחשב.


 

מוטי סרודי, בוגר בית הספר למדעי המחשב ובוגר ממר"ם, מונה למנמ"ר של עיריית כפר סבא. סרודי סיים באחרונה את תפקידו כראש פרויקט השו"ב של פיקוד העורף, שוע"ל, במחלקת מעו"ף באגף התקשוב בצה"ל והשתחרר בדרגת רב סרן והוא נחשב לאחד המנמ"רים הצעירים ביותר בשלטון המקומי.

 

srudi600.jpg 

בהצלחה לכולם!