כניסה

הגאדג'טים החמים ביותר לסטודנטים

|

 

זוכרים את הימים האלה, פעם מזמן, שבהם היינו מגיעים לשיעורים עם, תחזיקו חזק - מחברת ועט? ולמבחנים היינו לומדים עם ספר פתוח ומרקר? כמעט מוצג מוזיאוני, לא?


ואם חשבתם שלפטופים וטאבלטים הם פסגת הטכנולוגיה שאיתם אפשר להגיע לשיעורים וללמוד למבחנים, תחשבו שוב. הטכנולוגיה נהיית מתקדמת יותר, ממוזערת יותר, חכמה יותר - והסטודנטים יכולים להגיע לשיעורים ולתקופת מבחנים מצוידים בעזרים טכנולוגיים שעושים את החיים קצת יותר קלים.


 

הנה כמה לדוגמא:


 

סורק נייד של IRIScan: נגמרו הימים של לעמוד בתור מול מכונת הצילום או להעביר מחברות מהאחד לשני.  הסורק הנייד נכנס לכל תיק ומאפשר לכל לסרוק במהירות ומכל מקום באיכות גבוהה וכן להעביר במקום לנייד או למייל שלכם. הסורק עולה 129 דולר ואפשר לרכוש אותו כאן


 


 


 


 

LiveScribe: סיטואציה שכל סטודנט מכיר - השרטוט קו נטוי שרבוט קו נטוי שלושה משפטים שכתבתם הם הכי חיוניים לכם, עכשיו ומיד. שם כתובה הנוסחה המנצחת, או הציטוט או החומר למבחן. אחר כך לכו תמצאו אותם בין עשרות הפתקים והניירות. העט הדיגיטלי והחכם הזה ימיר כל דבר כתוב לקובץ דיגיטלי ותוכלו ללוות אותו גם בביאור קולי באמצעות יכולת ההקלטה של העט. והכי חשוב: מכירים את אלה שיש להם את הסיכומים הטובים ביותר, אך עם כתב חרטומים? הנה נפתרה הבעיה. את העט החכם אפשר לרכוש כאן ותמורת החיים הקלים שהוא מייצר לכם, תתבקשו להיפרד מ-150$


 


 

מדפסת אלחוטית: אז מה עוד חסר כדי להתחיל ללמוד למבחן? סיכומים דיגיטליים - יש. סריקות של החומר מהספרים - יש!  אה, כן: ולהדפיס צריך? צריך. למי שלא מסוגל לקרוא מהמחשב - ובינינו, למען העיניים של כולנו עדיף שלא תעשו את זה - הנה הפינוק המתקדם ביותר: מדפסת אלחוטית, נישאת לכל מקום, מתחברת לסמארטפון ותדפיס כל קובץ שתחפצו. החיים פתאום מרגישים קלים יותר, נכון? כל עוד יש לכם 170$ פנויים, אתם מוזמנים לרכוש מדפסת ניידת ואלחוטית כאן.


 


 

בהצלחה לכולם! ואגב, אפליקציה או מכשיר שיביא לכם 100 במבחן טרם המציאו… אבל לכו תדעו!