כניסה

האהבה פורחת - גם באקדמית תל אביב יפו!

|

הרבה דברים קורים בין כתלי האקדמית והסטודנטים שלנו תמיד רצים בין שיעור לשיעור, מהספריה לכיתה, מהרצאה להרצאה או ממבחן למבחן. אבל אהבה גדולה מהחיים, נכון? ובשבילה תמיד יש זמן… תשאלו את שני מגיס, בוגרת טרייה של בית הספר למדעי המחשב, שהכירה באקדמית את אביהוא ממקה, שגם הוא בוגר טרי, שהפך בחודש שעבר לבעלה!


 

שני מספרת על ההיכרות ועל איך הדברים התגלגלו:


 

"למדנו מדעי המחשב, שנינו במסלול מעוף. בחרנו באקדמית מכיוון שחיפשנו מקום שבו נוכל לשלב לימודים ועבודה בתחום במשרה מלאה וזה היה המסלול שהתאים לנו. בנוסף, השם של האקדמית הולך לפניה בשוק העבודה ולכן בחרנו בה.


 

הכרנו בסמסטר קיץ של  2013 בקורס ארכיטקורת מחשבים. במהלך כל הקורס לא הכרנו אחד את השנייה. שנינו נכשלנו במועד א', ובעקבות פוסטים בקבוצת הקורס בפייסבוק, הכרנו אחד את השנייה והחלטנו ללמוד ביחד למבחן. לאחר המבחן, אביהוא הציע לי לצאת והשאר היסטוריה.


 

איך משלבים בין זוגיות לבין לימודים ביחד? שאלת מיליון הדולר! לא תמיד זה היה קל, במיוחד בתקופות מבחנים כששנינו היינו לחוצים, אבל תמיד תמכנו אחד בשנייה וגיבינו אחד את השנייה. נורא הקל עלינו ששנינו חווינו ועברנו את אותם קשיים ולכן יכולנו באמת לתמוך ולהיות אוזן קשבת לכל הבעיות במהלך הלימודים, כולל כל הדברים הקטנים.


 

התחתנו במהלך חודש יוני 2016, שבוע לאחר טקס הענקת התארים. בשבילנו זאת הייתה סגירת מעגל עם האקדמית בצורה הכי טובה שיכלה להיות.

unnamedCAM6FK5J.jpg
 

היום שנינו מתכנתים בחברות סטארט אפ. אני מתכנתת ב .NET ואביהוא ב JAVA, שני עולמות שונים לגמרי :) מכאן והלאה, אנחנו רוצים להמשיך ולהתפתח בכיוון המקצועי בשוק ההייטק. להקים משפחה ובעיקר להנות מהחיים".


 

שיהיה במזל, שני ואביהוא!