כניסה

הבוגרים שלנו בתקשורת

|

חופשת הקיץ לא מנעה מהבוגרים שלנו להמשיך ולטפס מעלה. אנו שמחים גם החודש להביא לכם מקבץ נוסף של ידיעות אודות בוגרים שלנו שמונו לתפקיד בכיר ו/או ביצעו מהלך עסקי יוצא דופן ומוצלח.


 

חברת zeek, המציעה לגולשים למכור זיכויים או כרטיסי מתנה שנותרו בידיהם, גייסה 9.5 מיליון דולר. בין ראשי החברה נמצאים דניאל זלקינד, המנכ״ל, ואיתי אראל, סמנכ"ל השיווק - שניהם  בוגרי בית הספר לניהול וכלכלה באקדמית. שותף שלישי בחברה הוא זיו ישעיהו.

 

1899980614.jpg 

 

guy.png

חברת safebreach, היוזמת מתקפות על מערכות מידע ארגוניות במטרה להתריע על פרצות או ליקויי אבטחה, גייסה 15 מיליון דולר. החברה נוסדה בספטמבר 2014 על ידי גיא בז'רנו, מנכ"ל החברה, שבתפקידו הקודם היה מנהל אבטחת המידע בחברת לייבפרסון, ואיציק קוטלר, סמנכ"ל הטכנולוגיות בחברה. גיא בז׳רנו אף הוא בוגר בית הספר לכלכלה וניהול באקדמית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

גיל מזור, בוגר בית הספר למדעי המחשב,  מונה לסמנכ"ל מו"פ Digital Forensics בסלברייט. בתפקיד החדש, הוא יוביל את הפיתוח הכולל של מוצרי ה-Digital Forensics בחברה, ויהיה אחראי על המחקר, הפיתוח והבטחת האיכות של מוצרי ה-Digital Forensics של סלברייט. מאז שסיים את הלימודים, צבר גיל 20 שנות ניסיון טכנולוגי, תפעולי וניהולי ומומחיות בבניית מערכות תוכנה וחומרה מורכבות.

 

gil.jpg 


 

כן ירבו - בהצלחה לכולם!