כניסה

שירות פסיכולוגי לתלמידי האקדמית

הארבעה- מרכז רב מקצועי לטפול פסיכולוגי

 

השרות הפסיכולוגי הקליני במכללה מיועד לכם הסטודנטים בתחומי הלימוד ובתארים השונים, ומותאם למגוון הנושאים המעסיקים אתכם (לימודים, עבודה, זוגיות ועוד).

 

במסגרת זו, השירות הפסיכולוגי מציע סוגי טפול רבים כמו: פסיכותרפיה דינמית, ייעוץ קצר מועד, ממוקד מטרה וטיפול קוגניטיבי התנהגותי. אופן הטפול מותאם אישית לכל פונה בהתאם לצרכיו ולשקולים מקצועיים.

 

בהתאם לביקוש, נפתחות גם סדנאות ייעודיות כמו סדנה להתמודדות עם חרדת בחינות.

 

השלוחה פועלת בקמפוס המכללה, בניין כלכלה וניהול, חדרים 325, 326.

 

כיצד פונים? הטיפול ניתן בכפוף לקבלת טופס 17 מקופת החולים בה אתם מבוטחים. לאחר קבלת טופס 17 מהקופה הנכם מוזמנים לפנות לשירות הפסיכולוגי במכללה. חשוב לציין, כי בעת בקשת טופס 17 זה אין צורך בכל הסבר מדוע נעשית הפניה. גם בהמשך כל הפרטים יישמרו בהתאם לכללי הסודיות הרפואית, וימסרו לפי הצורך רק בתיאום ובאישור (בכתב) שלכם בלבד.

לנוחותכם מצורף טופס הפניה למרכז הארבעה ובסופו מכתב פנייה אל קופת החולים עם ציון הטופס הנדרש קישור לטופס

 

כמו כן ניתן לקבל טפול ביופידבק משולב ב- CBT ללא טפסי 17 בתשלום (טפול זה אינו כלול בסל בטוח הבריאות של קופות החולים). במידה ואתם מעוניינים בטיפול זה יש למלא רק את טופס הפניה למרכז.

 

צוות מרכז הארבעה ישמח לעמוד לרשותכם לקבלת פרטים נוספים ולסיוע בכל שאלה או בעיה. נעשה הכל על מנת שתזכו לקבל את הטיפול המקצועי והטוב ביותר לו אתם זכאים.

 

ניתן ליצור קשר טלפוני עם מזכירות מרכז הארבעה: 03-5615211.

כמו כן, ניתן להגיע לשעת קבלה בחדר 326 בימי ה' בין השעות 13:00 ל-14:00, או ליצור קשר עם מרכזת השלוחה מטעם הארבעה, ד"ר עירית יוהס זק  באמצעות המייל:  Irit.YZ@MKY.HEALTH.GOV.IL