מה לומדים בתואר ראשון דו חוגי בלימודי תרבות וסוציולוגיה (.B.A)

סגל בית הספר לממשל וחברה

ד"ר גרסיאלה טרכטנברג
דקנית בית הספר לממשל וחברה

ד”ר גרסיאלה טרכטנברג, דקנית בית הספר לממשל וחברה, אחראית ללימודים בתחומי הסוציולוגיה והאנתרופולוגיה. ד”ר טרכטנברג מתמחה בתחום סוציולוגיה של האמנות. עוסקת בחקר הקשר שבין אמנות ותרבות לפוליטיקה.

מחקריה עוסקים ביחסים שבין אמנות ללאומיות, בנשים ומגדר באמנות, ובהיבטים החברתיים והפוליטיים שבאמנות רחוב בישראל. מחקריה פורסמו בעברית ובאנגלית.
בשנת 2006 קיבלה את פרס מרדכי איש שלום של מכון י. בן צבי בירושלים על ספרה בין לאומיות לאמנות בהוצאת אשכולות-מאגנס של האוניברסיטה העברית-ירושלים.

ד”ר טרכטנברג, שימשה כיו”ר הנהלת קהילת המחקר בסוציולוגיה של האמנות של האגודה הסוציולוגית האירופית (European Sociological Association – ESA -RN 2) לאחרונה מונתה כיועצת ההנהלה.

שאלות נפוצות

לבוגרי התואר בלימודי תרבות וסוציולוגיה* יש אפשרויות תעסוקה מגוונות בתחומי מוסדות תרבות, ארגונים חברתיים, ייעוץ אסטרטגי, תקשורת ועוד, לפרטים נוספים היכנסו לאתר האקדמית.
האקדמית תל־אביב-יפו, מעניקה מגוון מלגות: הצטיינות, מעורבות חברתית, סיוע כלכלי, דיור, מלגת מתקבל.ת מצטיין.ת ועוד, בהיקף של כ-8 מיליון ש"ח!
לקבלת מידע נוסף על התואר הראשון בלימודי תרבות וסוציולוגיה, ניתן להשאיר פרטים בתחתית העמוד, ויועצת לימודים תיצור קשר בהקדם.
טקסי הענקת התארים של המכללה 2024
קראו עוד
לראשונה באקדמיה: המכללה האקדמית תל־אביב-יפו תציע התמחות במישחוק
קראו עוד
מצטייני.ות נשיא, סגנית נשיא ודקן על הישגים בלימודים בשנה"ל תשפ"ג
קראו עוד

רוצה ללמוד באקדמית?

מלא/י פרטים ונהיה בקשר בקרוב!

    טופס רישום מקוון
    כבר יודע/ת בידיוק מה את/ה רוצה?
    הרשמ/י באופן מקוון לשנת הלימודים הקרובה
    לרישום מקוון