האגף לקשרי חוץ

המכללה האקדמית תל־אביב-יפו
המכללה האקדמית תל־אביב-יפו

האגף לקשרי החוץ של המכללה האקדמית תל־אביב-יפו אחראי לפתח את השותפויות של המכללה עם גופים שמפרים ומקדמים את חזון האקדמיה החדשה, שהמכללה דוגלת בו.

האגף מפתח הזדמנויות לשיתופי פעולה לסגל ולהתנסות מעשית לסטודנטיות וסטודנטים  –  הוא יוצר ומבסס קשרים עם שחקנים מרכזיים במשק, בזירה הציבורית ובמוסדות אקדמיים בארץ ובחו"ל, כך יוצר האגף סינרגיה בין הכוחות המשפיעים ביותר על החברה הישראלית בכלל ועל שוק התעסוקה בפרט. האגף מפתח ומתחזק את קשרי החוץ של המוסד בארץ ובחו"ל עם גופים ציבוריים ועסקיים.

  • שותפויות עם המגזר העסקי – האגף מפתח קשרים בין העסקים המקומיים לסגל, לסטודנטיות ולסטודנטים כדי שהקהילה העסקית תתמוך ותפתח הזדמנויות שבהן תוכלו לרכוש ניסיון מעשי בשטח, כך מחבר האגף בין הסקטור העסקי לפרויקטים קהילתיים של המכללה.
  • שותפויות עם המגזר הציבורי – האגף מטפח את שיתוף הפעולה ההדוק וארוך השנים של המכללה עם עיריית תל־אביב-יפו בתחום של מעורבות המכללה בקהילה המקומית. בנוסף לכך, האגף מפתח ומתחזק שותפויות עם משרדי ממשלה בתחומים של פיתוח אסטרטגי, שלהם חשיבות לאומית עליונה.

האגף מנהל את תחום פיתוח המשאבים וגיוס הכספים ממקורות פילנתרופיים, ממשלתיים ועסקיים למגוון פעילויות המכללה:

  • בנייה ופיתוח תשתיות
  • פיתוח תוכניות אקדמיות המתאימות לצרכים של הקהילה
  • תוכניות מעורבות קהילתית
  • מכוני מחקר יישומיים

יריב זולטן - סגן נשיא, קשרי חוץ ופיתוח משאבים

יריב זולטן - סגן נשיא, קשרי חוץ ופיתוח משאבים
יריב זולטן - סגן נשיא, קשרי חוץ ופיתוח משאבים

ליריב זולטן ניסיון של למעלה מעשרים וחמש שנות ניהול, שיווק ופיתוח משאבים וכן התמחות וניסיון רב בבנייה ובניהול קשרי לקוחות בארץ ובעולם.

במהלך הקריירה העשירה שלו כיהן זולטן כסגן נשיא אוניברסיטת חיפה לקשרי חוץ ופיתוח משאבים, כראש אגף קשרי ציבור ופיתוח משאבים בטכניון וכמנהל השיווק הבין־לאומי בסוכנות היהודית. זולטן כיהן כמנכ"ל לשכת הקרן הקיימת בשוויץ ובאוסטריה במשך תשע שנים.

בשלוש השנים לפני שהצטרף להנהלת האקדמית ייעץ זולטן לסניף הישראלי של המועצה הבריטית (British Council), וניהל בחברת הייעוץ וההשקעות החברתיות Social Finance Israel, המתמחה בתחום ה-Impact, את נושא השותפויות והפילנתרופיה.

זולטן כיהן כחבר דירקטוריון בגופים שונים, כמו "כרמל" – החברה הכלכלית של אוניברסיטת חיפה, מכון חיפה למדיניות ואסטרטגיה ימית, מוזיאון ראובן ואדית הכט, ארגון "מידות" ועוד.

לזולטן תואר שני במנהל ציבורי מבית הספר לממשל ע"ש קנדי שבאוניברסיטת הרווארד ותואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל־אביב.

 sultan@mta.ac.il

03-680-2781