הספרייה לשירותך

שעות פעילות

ספרית ביה”ס למדעי המחשב, ניהול וכלכלה, מערכות מידע ומדעי הסיעוד (בניין ווסטון):
טלפון:
ספרית ביה”ס למדעי ההתנהגות וממשל וחברה (בניין פומנטו):
טלפון:

הספרייה תשמח להעניק סיוע אישי לצורך איתור מאמרים אקדמיים.
סטודנטיות וסטודנטים למדעי המחשב, מערכות מידע, כלכלה וניהול ומדעי הסיעוד- יש לפנות למדור יעוץ חדר 108 בבניין וסטון.
סטודנטיות וסטודנטים למדעי ההתנהגות וממשל וחברה- יש לפנות לספרית פומנטו.

מאגרי מידע - בעת גישה מרחוק יש להזדהות עם חשבון המשתמש במכללה

מאמרים במערכת זו מוגנים ע"פ חוק זכויות יוצרים. הדפסת המאמרים מותרת אך ורק במסגרת שימוש הוגן בהם, לשם לימוד, מחקר וביקורת וזאת רק במידה הדרושה לצורך מטרות אלה בלבד.

שאלות ותשובות נפוצות

בימים א'-ה' בין השעות 09:00 – 20:00
ביום ו': בין השעות 09:00 – 12:00​

חיפוש ספרים נעשה בקטלוג הספרייה.

סטודנטים/ות רשאים/ות לשאול עד חמישה ספרים בו זמנית.

משך ההשאלה נקבע לפי מעמד הספר ומידת הביקוש. ספר המסומן בסרט אדום, אינו נתן להשאלה ומיועד לשימוש בספרייה בלבד. ספר שאינו מסומן בסרט אדום, ניתן להשאלה , לתקופה של יום/ שלושה ימים / שבוע /שבועיים עד השעה 15:00 ביום ההחזרה. שעת ההחזרה בימי ו' וערבי חג היא 10:30.

הארכה מתבצעת באופן אוטומטי עבור פריטים שאינם מוזמנים. באחריות הסטודנט/ית לבדוק בכרטיס הקורא / השאלות והארכות ,אם ההארכה אכן בוצעה. חשוב לדעת: לא ניתן לבצע הארכה אם הפריט מוזמן או אם כרטיס הקורא חסום מסיבות שונות.

ניתן לבצע הזמנה לאחד מהעותקים של הפריט. להסבר מפורט

על מנת להיכנס למאגרי המידע ולתדפיסים מהבית, לחצו כאן. אם במהלך ההתקנה נתקלים בבעיה, יש לפנות ליחידת המחשב של המכללה: 03-6803431 , helpdesk@mta.ac.il

במידה ולא ניתן לאתר בספריית המכללה פריט הרצוי לסטודנט, ניתן להזמינו מספריות אקדמיות אחרות. יש לפנות לספרנים בעניין הפריט המבוקש. חשוב לדעת: ספר שהוזמן מספרייה אחרת מיועד לעיון בספרייה בלבד. השירות ניתן לתלמידי/ות תואר שני, ולתלמידי/ות שנה ג' בתואר ראשון, בכפוף לשיקול דעת הספרנים.

סטודנט/ית שזקוק לפריטים שאינם נמצאים בספרייה, יכול/ה להשתמש בשירותי ספריית אוניברסיטת תל אביב ולקבל החזר על התשלום בכניסה. קבלת ההחזר מותנית בהתייעצות ואישור מספרני המכללה. מספר ההחזרים מוגבל ל-שלושה בסמסטר.

יש לגשת לדלפק הספרניות עם פרטי המבחן. על מנת לדעת אם קיים מבחן מסוים, יש לחפש בקטלוג הספרייה, בדומה לחיפוש ספרים או לבדוק באוסף מבחנים פסיכולוגיים.

רוצה ללמוד באקדמית?

מלא/י פרטים ונהיה בקשר בקרוב!

    טופס רישום מקוון
    כבר יודע/ת בידיוק מה את/ה רוצה?
    הרשמ/י באופן מקוון לשנת הלימודים הקרובה
    לרישום מקוון