זכויות סטודנטים

סטודנטיות וסטודנטים המשרתים במילואים, סטודנטיות בטיפולי פוריות, בהיריון ובשמירת היריון, סטודנטיות וסטודנטים לאחר לידה, אימוץ או קבלת ילד למשמורת – כל אלו זכאים למגוון הקלות במהלך הלימודים, כמו היעדרות מלימודים, מועד בחינה מיוחד ודחייה במועדי עבודות.
רכזת הנגישות וקידום סטודנטיות וסטודנטים אחראית על הטיפול בהן ובהם מכוח הנהלים המפורטים בעמוד זה.

סטודנטיות וסטודנטים המשרתים במילואים זכאים למועד חלופי לבחינות סוף סמסטר, מועד חלופי להגשת תרגילים ועבודות, סיוע בהשלמת חומר השיעורים, זכאות לכרטיסי צילום, חזרה על קורס ללא תשלום בשל שירות מילואים, אי פגיעה במועד הרישום לקורסים ושאילת ספרים בספריה מפורטים.
לפרטים נוספים יש לעיין ב-"תקנון זכויות סטודנטיות וסטודנטים המשרתים במילואים".
סטודנטיות וסטודנטים שנקראו לשירות מילואים של 6 ימים רצופים ומעלה במהלך שנה אקדמית (אוקטובר עד יולי) זכאים לפנות לולת"ם (ועדה לתיאום מילואים) בבקשה לדחייה או לקיצור השירות. לפרטים נוספים – לחצו כאן.

סטודנטיות בטיפולי פוריות, בהיריון ובשמירת היריון, סטודנטיות וסטודנטים לאחר לידה, אימוץ או קבלת ילד למשמורת זכאים למגוון הקלות, כמו היעדרות משיעורים, מועד בחינה נוסף/מיוחד, דחייה במועד הגשת עבודות וחזרה על קורס ללא תשלום שכ"ל. לפרטים נוספים יש לעיין בנוהל "זכויות סטודנטיות בטיפולי פוריות, בהיריון ובשמירת היריון וסטודנטיות וסטודנטים לאחר לידה, אימוץ או קבלת ילד למשמורת".

ספורטאיות וספורטאים המייצגים את המדינה בתחרויות ספורט או שמשתתפים בתחרויות ספורט רשמיות במסגרת אחת מנבחרות הספורט של המכללה זכאים להקלות, כמו היעדרות משיעורים, מועד בחינה נוסף ועוד.
לפרטים נוספים יש לעיין ב-"תקנון זכויות ספורטאיות וספורטאים מצטיינים".

צרו קשר

סטודנטיות, סטודנטים ותלמידי מכינות – יש לפתוח פנייה באמצעות מערכת המידע-נט – לחצו כאן

מועמדות ומועמדים ללימודים וגורמים מחוץ למכללה – יש לשלוח הודעה למייל: dean@mta.ac.il.

מוזמנות ומוזמנים לפנות אלינו גם בטלפון 6086* או לבקר אותנו במשרדינו בבניין פומנטו (בניין 1, קומת קרקע)

רוצה ללמוד באקדמית?

מלא/י פרטים ונהיה בקשר בקרוב!

    טופס רישום מקוון
    כבר יודע/ת בידיוק מה את/ה רוצה?
    הרשמ/י באופן מקוון לשנת הלימודים הקרובה
    לרישום מקוון