כניסה

למה באקדמית?

למה באקדמית?

 

 

באקדמית תל-אביב-יפו,

 

אנו מאמינים שהסטודנטים אינם צריכים לעמוד בפני בחירה בין אוניברסיטה שמקיימת רמת לימודים גבוהה ומאתגרת בדרישות מחמירות, לבין מכללה השמה דגש על מיצוי הפוטנציאל האישי של הסטודנטים, ולכן החלטנו לגשר על הפערים וליצור חווית לימודים המשלבת בין שני העולמות.

אנו רואים את ההשכלה הגבוהה ומיצוי הפוטנציאל של הסטודנט בחשיבות רבה, ומבקשים מהסטודנטים שלנו לא להתפשר על דבר החל מרגע ההרשמה ועד לקבלת התואר.

 

דרישות של אוניברסיטה

 

באקדמית תל-אביב-יפו לא מתפשרים על האיכות. דרישות הקבלה שלנו גבוהות על מנת לאפשר רמת לימודים גבוהה. אנו מאמינים שרמת לימודים גבוהה וסגל אקדמי בכיר ומעודכן במחקר ובעולם המעשה, הם תנאים הכרחיים להצלחתם של הסטודנטים והשתלבותם בשוק העבודה ובלימודים מתקדמים בצורה הטובה ביותר.

שכר הלימוד באקדמית הוא שכר לימוד אוניברסיטאי.

 

חוויה של מכללה

 

באקדמית תל-אביב-יפו מאמינים בחשיבות היחס האישי, מתוך ראייה שכל סטודנט הוא עולם בפני עצמו. מדיניות ה"דלת הפתוחה" שמקוימת ע"י כלל הסגל , כיתות הלימוד הקטנות והליווי הצמוד יבטיחו שכל סטודנט ימצה את הפוטנציאל הטמון בו. אנו רואים בסטודנטים שלנו חלק ממשפחת האקדמית. במשפחה כמו במשפחה, אנו מלווים ותומכים בסטודנטים, גם בתחום המיומנויות הרכות כגון : יזמות עסקית וחברתית, דיבייט, עבודות צוות, פרזנטציות ועוד.. ובבוגרים שלנו גם לאחר סיום התואר ומסייעים להם בניהול הקריירה החדשה אותה החלו ברגע שהחליטו ללמוד באקדמית.

 

יתרונות האקדמית תל-אביב-יפו :

 

 • רמה אקדמית גבוהה
  רמת לימודים אקדמית גבוהה, חתכי קבלה גבוהים ותנאי סף קפדניים להרשמה (בגרות וציון פסיכומטרי) מאפיינים את האקדמית מיום הקמתה ועד היום.
  בנוסף, בסקרי הערכת איכות של המועצה להשכלה גבוהה, האקדמית קיבלה הערכות גבוהות ביותר וחיוביות על רמת הלימודים בה.
  סגל מרצים דינמי שאוהב את עבודתו, אנשי אקדמיה המעורבים בשוק העבודה בארץ. באקדמית מתקיימים לימודי תואר שני במדעי המחשב, פסיכולוגיה, מנהל עסקים וייעוץ ופיתוח ארגוני.

 

    אנו מאמינים בעבודה קשה, שלך ושלנו, כערובה להצלחה ומצוינות.
 
 • יחס אישי
  באקדמית שמים דגש רב על יחס אישי ופתוח עם כל סטודנט על מנת לאפשר לך למצות את יכולתך וללמוד בסביבה פורייה ומפרה. בפי הסטודנטים אנו נקראים "המשפחה האקדמית".
  לסטודנטים יש אפשרות לפנות בכל שאלה לכל נושאי התפקידים באקדמית.
  זמינות הסגל האקדמי והמנהלי לסטודנטים גבוהה מאוד.

 

    אנו מאמינים כי יחס אישי ופתוח יסייע לך בהשגת תוצאות טובות יותר

 •  
 • כיתות קטנות
   על מנת ליצור אווירה חמה וביתית וקרקע פורייה יותר להצלחה, הלימוד ב"אקדמית" מתבצע בכיתות עם מספר מצומצם יחסית של סטודנטים. 

 

 

   אנו מאמינים כי כיתות קטנות מאפשרות מתן יחס אינדיבידואלי לכל סטודנט

   ובכך ניתנת לך הזדמנות לצמוח ולהתפתח בצורה נכונה יותר.

 

 

 • שכר לימוד
  שכר הלימוד זהה לשכר הלימוד הנהוג באוניברסיטאות, כמו כן מוענקות מלגות הצטיינות, מלגות סיוע כלכלי ומלגות עבור מעורבות חברתית.
  אנו מאמינים כי שכר לימוד אוניברסיטאי מאפשר לך להשקיע ולהתרכז בלימודים.
   
 • מרכז לניהול קריירה וקשרי בוגרים
  באקדמית פועל מרכז לניהול קריירה וקשרי בוגרים. במסגרת המרכז מקבלים הסטודנטים והבוגרים כלים יישומים אשר מסייעים בהשתלבותם בשוק העבודה התחרותי.

 

 

   אנו מאמינים כי פעילות המרכז לניהול קריירה וקשרי בוגרים עוזרת לך להשתלב ולהצליח בשוק העבודה. 

 

רישום מקוון

הכנס

 

 

מתעניינים באקדמית?

הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
 • מאשר/ת קבלת דיוורים לדואר אלקטרוני

לשיחה עם נציג

לקביעת פגישת ייעוץ אישית (ללא תשלום)

6086*, שלוחה 1

מעקב אישי

נרשמת ומעוניין לבדוק
את הסטטוס שלך?

בדוק