מועדון ההשקעות המכללה האקדמית תל־אביב-יפו

מטרת המועדון
המועדון יקנה לסטודנטיות, לסטודנטים ולבוגריו, שלהן ולהם זיקה לתחום הכלכלי, כלים וידע על המערכת הכלכלית בכלל ועל עולם ההשקעות והמימון הכמותי בפרט באמצעות העשרה, פרקטיקה ויצירת קשרים.

למה כדאי להצטרף?
זהו מועדון אקסקלוסיבי, שמטרתו לאחד אתכן ואתכם, הסטודנטיות, הסטודנטים והבוגרות והבוגרים, ולהעניק ידע שישלב בין הידע האקדמי שנרכש באקדמית לכישורים ולכלים הנדרשים כיום בעולם הפיננסי.
הערך המוסף של המועדון
נושאי הדיון במועדון נבחרים על פי תחומי העניין והצרכים של חברות וחברי המועדון. המועדון בנוי על עיקרון של שיתוף והעברת ידע, כך שאלו שמומחים יותר בתחום מסוים מפרים את הדיון ומעשירים את הידע של כלל החברים.

פעילות המועדון המתוכננת

 • מפגשים שוטפים בנושאים שקובעים חברי המועדון על פי תחומי העניין.
 • הרצאות אורח של מומחיות ומומחים משוק ההון והאקדמיה וסדנאות יישומיות במגוון נושאים מתחום ההשקעות ושווקי הון.
 • סיורים במוסדות פיננסיים שונים הפעילים בשוק ההון.
 • כנסים שיידונו בהם בנושאים אקטואליים בוערים העוסקים גם בתעשייה.
 • תחרויות השקעה, שבהן יבטאו חברי המועדון את הידע והכלים שצברו בו באמצעות ניתוח המציאות הכלכלית ומציאת אסטרטגיות השקעה אופטימליות.
 • שיתופי פעולה עם מועדונים אחרים, הכוללים מפגשים וסדנאות משותפים, שירחיבו את הרשת החברתית של המועדון.

גילוי נאות
אין לראות במפגשים הפרונטליים והדיגיטליים ייעוץ או המלצה למטרת השקעה – אלו הם מפגשי העשרה ולמידה הנעשים במסגרת האקדמיה. הדעות המובעות בעבודות האנליזה ובסקירות השוק משקפות את דעותיהם האישיות של חברות וחברי המועדון על ניירות הערך המסוקרים והתאגיד שהנפיק ניירות ערך אלה.
כל המשתמש בשיח ובמידע שנאמרים במועדון עושה זאת על אחריותו הבלעדית.

ד"ר רחלי כליפא - מנהלת אקדמית של ​המועדון

ד"ר רחלי אזוראל כליפא הינה ראשת מסלול שוק ההון בתואר הראשון ומרצה בתואר השני. היא מלמדת קורסים מתקדמים במימון כגון: הערכת שווי חברות ותורת ההשקעות, וקרוסים באסטרטגיה כגון ניהול מיזוגים ורכישות, ועקרונות עסקים בינלאומיים. היא לימדה ב Yeshiva University בניו-יורק לפני שהצטרפה לאקדמית תל-אביב-יפו. רחלי מלמדת גם באוניברסיטת בן גוריון, שם השלימה לימודי MBA ודוקטורט.

חגי גלר - מנהל מועדון ההשקעות​

​ בעברו שימש כמנכ"ל הראל קופות גמל, קרנות נאמנות וכמנכ"ל בנק ירושלים קרנות נאמנות. כיום בעל חברה פרטית לניהול השקעות  נוסטרו וייעוץ פיננסי ומרצה בשוק ההון.

​מיקו אשכנזי - יו"ר מועדון ההשקעות

סטודנט לכלכלה וניהול, עובד כמנהל בר, אוהב לקרוא על חידושים ושינויים בתחרות הטכנולוגית של פיצ׳רים ומכשירים שמוכוונים למשתמש הפרטי.

צרו קשר

רוצה ללמוד באקדמית?

מלא/י פרטים ונהיה בקשר בקרוב!

  טופס רישום מקוון
  כבר יודע/ת בידיוק מה את/ה רוצה?
  הרשמ/י באופן מקוון לשנת הלימודים הקרובה
  לרישום מקוון